Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 186

Wątek: Problem z grą na FF

  1. #171
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem to samo - zainstalowałem wersje 47 ff i teraz działa świetnie. Jak ff wyrośnie z wersji 49 i będą kolejne wersje 50+ i wszyscy napiszą ze działa ok to wtedy zmienię.

  2. #172
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Kompromitacja. 15 godzin konserwy i dalej nic. Aplauz.

  3. #173
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jaja - to mało powiedziane; tyle godzin konserwy i na ff nic się nie poprawiło, jak słychać i .... żeby było fajniej to już i na Explorerze nie działa (po zalogowaniu - wywala)..... Gratulacje

  4. #174
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    na czacie u mnie cisza, jakbym sam na swiecie zostal

  5. #175
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    Mam Mozillę i od jakiegoś czasu mam problemy z grą. Mimo dwóch aktualizacji gra nie działa poprawnie. Chodzi o bardzo długi czas reakcji na wykonanie jakiejkolwiek czynności w grze. Na kliknięcie na budowlę, na jakieś polecenie, na przesuwanie mapy itd, na wszystko. problem pojawił się po przedostatniej aktualizacji. Po tej, która naprawiła brak możliwości wygaszenia pierwszego banera w grze i wystartowanie gry. Po drugie gra uruchamia się bardzo bardzo długo.

  6. #176
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    problem z firefoxem rozwiazany trzeba odinstalować nowa wersja i zainstalować wersje 4.60 lub 4.70 i nie robić aktualizacji bynajmniej u mnie śmiga jak lala

  7. #177
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    downgrade przeglądarki nie jest rozwiązaniem, na chrome, ie i edge u mnie jest to samo co na ff, muli/obciąża procesor, od 3 tygodni i problem zaczął się po aktualizacji gry (przeglądarka i flash były zaktualizowane wcześniej i gra chodziła normalnie przez kilka/kilkanaście dni przed aktualizacją gry)

  8. #178
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i znowu nie mogę wejść na thesettlersonline.pl... ani explorerem ani ff 47.0.

  9. #179
    Osadnik Awatar scorpio
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pojawiła się nowa wersja FF 50, przetestowałem i tso działa...

    FF 50 32bit
    FF 50 64bit
    FORUMOWY SZYDERCA

  10. #180
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    i znowu nie mogę wejść na thesettlersonline.pl... ani explorerem ani ff 47.0.
    Witam!

    Napisz proszę w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.