Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Zmiany w grze - 18.10.2016 - opinie

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #12
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciekawy biznes nam zaproponowano:

    Uzupełnienie Cmentarza spec nawozem o 10 dyń można kupić u Kupca za jedyne 75 dyń

    No chyba że przegapiłem gdzieś jakąś super premke x8 z przyzwoitym czasem działania?

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Ciekawy biznes nam zaproponowano:

    Uzupełnienie Cmentarza spec nawozem o 10 dyń można kupić u Kupca za jedyne 75 dyń

    No chyba że przegapiłem gdzieś jakąś super premke x8 z przyzwoitym czasem działania?

    Tu chodzi o to, że jak Ci pole padnie żebyś mógł je odratować

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po aktualizacji zmienił się czas dla odkrywców na poszukiwanie rzadkich przedmiotów i artefaktów. Doświadczony do tej pory na poszukiwanie rzadkiego przedmiotu potrzebował 11:24h teraz jest to 12:00h (umiejętności nie uległy zmianie, są takie same). Szczęśliwy na poszukiwanie rzadkiego przedmiotu - do tej pory ok. 06:24h, teraz 08:00h. Tubylczy zwiadowca na poszukiwanie artefaktów potrzebował 10:00h, teraz 09:16h (tutaj na + ale to żadne pocieszenie).

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja zauwazylem ze zmienio mi umiejetnosci odkrywcow i z tad zmiany w czasie chyba tez odkrywcy ktorych wyszkolilem na szukanie maja umijeki do przygod a odkrywcy ktorzy mieli szukac przygod nagle dostali umijeki z poszukiwan? Chyba bawiac sie dokrywcami popsuliscie cos

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Rozmiar okna przeglądarki jest uwzględniony podczas wyświetlania komunikatów przy avatarze.
    Jestem pod niesamowitym wrażeniem. Jak dobrze kojarzę to temat jest wałkowany od 4 lat, więc jestem zaskoczony, że zostało to poprawione. Zastanawia mnie teraz co wpłynęło na to, że to poprawili i dlaczego nie można było tego zrobić wcześniej?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ender_ Zobacz posta
    Po aktualizacji zmienił się czas dla odkrywców na poszukiwanie rzadkich przedmiotów i artefaktów.
    Też to zauważyłem. Moi szczęśliwy odkrywcy z umiejętnościami fasolada i poszukiwać ścieżek 10% szukają rzadkiego przedmiotu przez 8h zamiast 6h 33m - tak jak to jest na testowym.

    Wygląda na to, że właściwość poszukiwać ścieżek nie dotyczy fasolady i podróżnika erudyty.

    Cytat Zamieszczone przez yacol9 Zobacz posta
    ....Łup z Długiego i bardzo długiego poszukiwania przygody dla Odkrywcy z umiejętnością "Dzika determinacja" daje poprawne numery fragmentów mapy.... jak to rozumieć?
    Moim zdaniem kiedyś, odkrywca z dlugiego poszukiwania przygody z tą umiejętnością na poziomie 90% przynosił 32 fragmenty map, z 60% 22 fragmenty. Teoretycznie bowiem to była tylko niepoprawana informacja. Do magazynu trafiała inna ilość map - ktoś się na to skarżył. Teraz jest to 23 i 19 odpowiednio. I mam nadzieje, że ta ilość trafia do magazynu, bo nie sprawdzałem.

    nikt normalny aktualnie nie liczy FM-ek chyba.
    zaliczam się do tej grupy

    Inna rzecz została poprawiona "przy okazji" . "Dzika determinacja" dla nieustraszonego odkrywcy działała tylko na pierwszy slot. Z poziomem 60% dostawałem informacje o 22 i 9 fragmentach map. Teraz w obu mam po 19.

    Cytat Zamieszczone przez Galuks Zobacz posta
    Moi szczęśliwy odkrywcy z umiejętnościami fasolada i poszukiwać ścieżek 10% szukają rzadkiego przedmiotu przez 8h zamiast 6h 33m - tak jak to jest na testowym.
    Prostuje poprzednią informacje.

    Odkrywca przychodzi po 6h 33m. Tylko podczas jego wysyłania informacja o czasie poszukiwań jest błędna - 8h. Można to sprawdzić ustawiając wskaźnik myszy nad odkrywcą po jego wysłaniu. Wtedy pokazuje się prawidłowy czas poszukiwań
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.02.2020 o 18:10 Powód: połączenie postów

  8. #18
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.