Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problemu z przeliczaniem surowców jak i wartościami niektórych surowców.

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problemu z przeliczaniem surowców jak i wartościami niektórych surowców.

    Innymi słowami znikające budynki oraz złoża.

    Zauważyłem i nie wiem czy to jest problem z flashem czy może problem z serwerami BB czy ostatnimi zmianami jakie Bb wprowadziło.

    Dokładnie chodzi, że status naszej gwiazdy nie jest aktualizowany. Zauważyłem ostatnio że wystawione budynki oraz surowce, które wygasły nie wracają nam tak szybko jak kiedyś. Problem się nawet utrzymuje przez kilkadziesiąt min. czy kilka godzin.

    Nie wiem czy problem wynika z tego że gra nie rozpoznaje surowców, które wygasły powinny wrócić do gwiazdy/magazynu czy odświeżanie jest uzależnione od ilości zapytań i tylko przy większej aktywności aktualizowanie jest na bieżąco.

    Zauważyłem także że przykładowo złoże zostaje opróżnione o 5k ... nie wiem jakim cudem, a następnego dnia to 5k zostaje nam zwrócone.

    Dlatego jestem ciekawy czy ja tylko mam takie problemu (wynikałoby z tego że problem leży po stronie flasha lub przeglądarki) lub inni mają takie problemy wtedy problem leży albo po stronie mojego serwera (Słoneczny gród) albo z którąś z ostatnich aktualizacji.

    Zwróćcie uwagę na przedmioty wystawione na handlu które wygasły i macie problem bo nie widzicie realnej wartości tylko zaniżoną właśnie o te surowce. Dodatkowo czy macie problem ze złożami, które wartości są nierealne i zostają po jakimś czasie zaktualizowane do bieżącego stanu rzeczywistego.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja zauważyłem że coś nie tak jest ze złożami jak i z premkami na nie wrzuconymi. Do przykładu kopalnie żelaza (większość podnoszę na ogół na 2 lvl, poza tymi na archipelagu, jest w nich więcej zasobów niż w kopalniach na głównej wyspie to je podnoszę na 3 lvl), kiedyś dawałem na nie uczty cioci irmy, ale przeważnie uczty się kończyły i musiałem dawać kolejną premkę bo w złożach na ogół zostawało jeszcze trochę surowców, odkąd wprowadzili steki to daję steki, ogólnie na tym tracę bo złoże się prędzej wyczerpuje niż przestaje działać stek, ale dla mnie jest to o tyle praktyczne że daję tylko jedną premkę a nie dwie. Sęk w tym, że często tak się zdarza, że jak daję te steki, powiedzmy z rana, to wchodząc wieczorem premki te na niektórych kopalniach nie działają, tak jakby się same od siebie wyłączały, to raz.
    A dwa to tak jak w Twoim opisie, wchodzę do gry i jestem pewny że znów muszę wysyłać geologów na poszukiwania złóż np żelaza bo kopalnie powinny paść do tej pory, a tu okazuje się że jeszcze jest w złożu połowa zasobów.
    Co do handlu się nie wypowiem bo mało co wystawiam, dodam tylko że ostatnio kupiłem jeden budynek za granit, kupiłem go i postawiłem na wyspie, jednak wchodząc do gry po kilku godzinach stwierdziłem że ów budynek po prostu mi znikł, ani budynku, ani granitu, jedyny plus w tym że napisałem do supportu i budynek ten mi zwrócili.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 01.10.2016 o 15:18

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem (aktualnych) wpisów potwierdzających dalsze istnienie opisanego problemu temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.