Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zwiększeniem szybkości generałów do wartości jak w ekspedycjach

Głosujących
77. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem ZA

    30 38.96%
  • jedynie podczas przemarszu po mapie, składania i rozkładania obozu(prędkość ataku bez zmian)

    39 50.65%
  • wszystko zostaje po staremu

    8 10.39%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: prędkość przemieszczania się generalów

  1. #11
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    na logikę :
    - jesli wszyscy generalowie zostana przyspieszeni jednakowo to bloki sie nie rozjadą
    - jesli generalowie beda poruszac sie szybciej to zluzują się wymagania odnosnie minimalnej dlugosci bloku, bo sumaryczny czas walki w glownym obozie + czas dojscia sie zmniejsza.
    1. Zwiększy się nieco dystans miedzy gienkami, nim wyślesz drugiego, pierwszy będzie miał już 3- 5 flag za sobą, przy ataku na kilka bloków i fal miedzy pierwszym a ostatnim może być rozjazd na kilkanaście flag względem tego co jest teraz.
    2. Owszem, wymagania się zluzują, ale niektóre bardzo ciasne bloki mogą już paść, myślę o tych gdzie wyskakuje kolorowy pasek na blokowanym obozie.

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dziękuję za dodanie ankiety i zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jestem za

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Ciekawa sytuacja.
    Gracze na oficjalnym forum gry dyskutują o tym, jak zmiana parametrów może wpłynąć na możliwości wykorzystywania błędu w grze. Niektórzy ewentualne utrudnienie wykorzystania błędu uważają za poważny argument przeciw zmianie.
    Ekipa gry się temu przygląda i ewentualnie weźmie te argumenty pod rozwagę

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zdecydowanie , przemieszczanie sie oraz składnie/rozkładanie obozu...to pięta Achillesowa tempa gry :-( do poprawki ! :-)

  6. #16
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hehe, Erk1 masz szczęście że to nie Ogame, tam trzeba czekać nieraz i 6 godzin od wysłanie woja nim ono zaatakuje.
    Mi obecne tępo nie przeszkadza. Jeśli już to uważam, że na ekspedycjach marszałki są za szybkie. Może powinieneś rozważyć częstsze robienie ekspedycji właśnie.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przybywa przygod i wypraw gdzie trzeba sie nachodzić. Zdecydowanie jestem za przyspieszeniem tempa wędrówek generałów między obozami i zdecydowanie za pozostawieniem obecnego tempa podczas ataków

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak oni wam przyspieszą to nie będziecie wiedzieć gdzie jesteście.
    Ogólnie mam mieszane uczucia bo jak to będzie właśnie z atakami z blokami, BB jest tak nie obliczalne że nie wiadomo co z tego by wyszło.
    Stare przygody jeszcze idzie przejść ale krawce już niewspomne o alibabach to chodzenie nie ma końca.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na dobrą sprawę wystarczyłaby premia, która na jakiś czas daje kopa generałom, sami wybieramy czy użyjemy do przemarszu czy ataku czy jakkolwiek.
    Był temat (stamina), ale głosujący zamiast skupić się na samej premii, uczepili się zaproponowanych kosztów jej wytworzenia, a szkoda.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Na dobrą sprawę wystarczyłaby premia, która na jakiś czas daje kopa generałom, sami wybieramy czy użyjemy do przemarszu czy ataku czy jakkolwiek.
    Był temat (stamina), ale głosujący zamiast skupić się na samej premii, uczepili się zaproponowanych kosztów jej wytworzenia, a szkoda.
    Ano szkoda... Mnie by wystarczyło, jakby zwiększyli tylko tempo transportu po mapie przygody, przy przenoszeniu gienka na inne miejsce.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.