Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: *DREAM* [MGT] -rekrutacja

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez golka Zobacz posta
    fajnie ludzie współpraca gildii na najwyższym poziomie ( nie cukruję bo nie umiem) polecam jak najbardziej zawsze dostępna pomoc i czego dusza za pragnie oby takich więcej w grze
    kłamać też nie umiesz?

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Jak śpiewały Elektryczne Gitary: Byłem w Rio, byłem w Bajo, byłem nawet na Hawajo, wszystko ch.....
    Ta Gildia to jest TO.....

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Ja za to odpiszę inaczej Dosyć długo jestem w gildii, nawet nie pamiętam ile. Nie ma handlu ani praktyk znanych od górali z gór Synaj, jak coś będziesz potrzebował sensownego z surowców zawsze ktoś Ci pomorze. Ofki na ZG zawsze będziesz miał, czy zaliczenia przy eventach. Przez to rozwój na lewelu idzie na prawdę o wiele szybciej w górę. Jest to oczywiście propozycja dla graczy zaangażowanych w grę a nie takich u których wyspa leży ugorem bo nie ma kto pól zasiać przez tydzień. Czasami na ewentach brakuje slotów żeby klikać wszystkie zapki na przygody. Także powtarzam ci którzy chcą coś osiągnąć w grze znajdą swoje. Maruderzy, niedzielni zaglądacze na konto :P nie traćcie czasu. No i każdy znajdzie jakiegoś tam znajomego z czatu bo jest nas aktywnych na prawdę sporo.

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Cris_Alisar
    Dołączył
    02.02.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Mamy jeszcze parę wolnych miejsc w szczególności zapraszamy Panie którym nieobce jest wykonywanie Zadań Gildii
    Ostatnio edytowane przez Cris_Alisar ; 07.06.2020 o 19:47

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Zapraszamy nowych graczy ale i starych wyjadaczy z innych gildii
    U nas wszystko jest za darmo. Czegoś potrzebujesz - piszesz, a na 100% ktoś się podzieli.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez iManPL Zobacz posta
    Zapraszamy nowych graczy ale i starych wyjadaczy z innych gildii
    U nas wszystko jest za darmo. Czegoś potrzebujesz - piszesz, a na 100% ktoś się podzieli.
    jak dajecie za darmo twierdze, wędzarnie itp. to zaczynam od nowa na kolonii
    to już nie dream a insomnia
    https://www.youtube.com/watch?v=P8JE...fs1-&index=334

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Atmosfera w gildii, co tu dużo ukrywać, jest rewelacyjna Żarty, humor, rozmowy w gildii tworzą naprawdę fajną atmosferę i nie żałuje że jestem jednym z nich. Polecam dołączyć

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Thumbs up Pozdrowienia

    Pozdrowienia dla gildii W związku z blokadą możliwości logowania powiązaną z możliwościami mojego kompa składam w tym wątku życzenia spokojnych i zdrowych świąt i jak najbardziej optymistycznego 2021r, by tym którym się udało ciągnęli dalej i wyżej chwałę i renomę gildii.
    Pozdrawiam Kolenty.
    Ostatnio edytowane przez Kolenty ; 19.12.2020 o 09:53

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Niestety i ja poległem na "nowinkach" technicznych, Wygląda na to że chyba skończyłem tu zabawę. Pozdrawiam i życzę spokojnych i zdrowych swiąt.

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar Cris_Alisar
    Dołączył
    02.02.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Tym Graczom Gildii którzy polegli na nowinkach , albo mają problemy z nowym klientem porozsyłałem zaproszenia Czekamy na Was
    Pozdrawiam Cris_Alisar

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.