Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Podsumowanie gospodarki po wgraniu Excelsiora

  1. #11
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    22-go września Penelopa napisała że dział techniczny się tym zajął ale to my gracze mamy pisać do supportu, to jakieś kpiny??

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Dziś jest 1.10. i co? dalej to samo. Surowce elitarne dalej na szaro mimo, że niektórych przybywa i ubywa. To jest chore. Penelopa doskonale zna problem o czym sama napisała, a my i tak mamy pisać do suppa tylko po to, aby dostać tą samą odpowiedź... Żenada... Czekać, aż każą samemu sobie łatki pisać. A jeśli tak dalej będzie, to za rok, czy dwa ta gra po prostu padnie.
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.12.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja zgłosiłem problem do supportu, opisałem temat. Odpisano mi , że to może byc wina cache przegladarki ale chyba wszyscy nie mamy tego samego w tym samym momencie. Zrobiłem co mi zalecono w odpowiedzi ale nic nie podziałało. Napisałem jeszcze raz podając link do tego tematu tak aby pokazac , że to nie tylko mój problem, dam znac co mi odpisano. Pozdro Osadnicy

  4. #14
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    problem został naprawiony wraz z aktualizacją 18 października 2016r.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.