Zobacz wyniki ankiety: Podoba się ?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 84.00%
  • Nie

    3 12.00%
  • Nie obchodzi mnie to

    1 4.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nowy surowiec i budynek uzytecznosci ogolnej

  1. #1
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowy surowiec i budynek uzytecznosci ogolnej

    W czasach rycerskich w bitwach mialo miejsce zdobywanie chorągwii, co łączyło praktyczny wymiar walki (pokonanie przeciwnika) z symbolicznym (zdobycie czegos co mialo dla przeciwnika wartosc, nawet jesli niematerialną to jednak całkiem dużą).

    Proponuję aby do gry wprowadzić dodatkowy element dropu jakim byłyby sztandary/ odznaki/ medale czy cokolwiek innego czego zdobycie wiązałoby się z pokonywaniem dużych ilości wrogów i faktem uznania ilosci zwycięstw nad nimi (odmiennie od dropu ktory mamy teraz, ograniczajacego sie do walorow uzytkowych).

    Dla urozmaicenia tych 'tokenów' powinno być kilka rodzajow, najlepiej zaleznych albo od poziomu trudnosci przygod (ale tego realnego a nie ustalonego przez BB) albo od rodzaju przeciwnikow ktorych bijemy (tutaj jeszcze przy okazji moglyby sie pojawic dodatkowe osiagniecia typu np 'Pogromca ludów Północy' itp. jesli oczywiscie polityczna poprawnosc na to pozwoli).

    Proponowana ilosc to 1 token na przygodę.

    W temacie wydawania tokenow proponuję (skoro tematycznie obracamy sie wokol doskonalenia militarnego) epicka akademie wojskowa, dzialajaca na podobnych zasadach jak obecne epickie sklady, ale laczaca w sobie cechy wszystkich 3 obecnych koszar. Mozna przedyskutowac czy taki budynek powinien miec mozliwosc jednoczesnej produkcji 3 typow jednostek (niekoniecznie), podobnie czy nie powinien tego robic wolniej niz normalne koszary.

    Przyblizony koszt :

    -250 tokenow z najprostszych przygod
    -200 tokenow ze srednich przygod
    -150 tokenow z epickich przygod
    -100 tokenow z krawcow/ nowych bajkowych z excelsiora
    -100 tokenow Alibaby
    -40 tokenow Sindbada

    Sens tego jest taki, zeby budynek trzeba bylo wyfarmic aktywnie grajac przez jakis calkiem przyzwoity okres czasu, ale jednoczesnie nie bylo wymagane zbaczanie zbyt daleko z podstawowej sciezki rozwoju (tj. wbijanie expa). Dodatkowo za darmo mamy tu zysk w postaci rozpowszechnienia latwych przygod nawet u tych ktorzy juz ich nie zamierzaja robic.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.09.2016 o 13:36
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niech będę pierwszy z 'takiem'. Nad szczegółami mi się nie chce rozwodzić, ale idea mi się podoba. Albo się porozwodzę. Myślę, że akademia powinna mieć możliwość szkolenia wszystkich typów jednostek jednocześnie, jednak każdy typ wojska powinien być dostępny po zgromadzeniu odpowiedniej liczby tych tokenów.

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekawe, jestem na tak
    "Everybody lies"

  5. #5
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    interesujace, w przyszlosci na podstawie tych tokenow mozna by robic rankingi, pod jednym warunkiem- zeby nie mozna bylo nimi handlowac

    jestem na tak
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    popieram

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum, ponieważ w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie spotkał się z poparciem na tyle wysokim, by mógł być przekazany do Developerów.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.