Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Problem z zalogowaniem sie i bezradnosc BB

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj

    Problem z zalogowaniem sie i bezradnosc BB

    Witam,
    wobec opieszałości działań BB w celu rozwiązania problemu, z którym borykam sie od ostatniej przerwy technicznej w sierpniu br., tj. niemożności zalogowania sie na swoje konto TSO, zwracam się do Was - graczy i sympatyków The Setltlers Online - z prośbą o pomoc i wsparcie. Najwyraźniej bowiem BB nie radzi sobie z zaistniałym problemem.
    Może więc wspólnymi siłami udałoby nam się wesprzeć prace zespołu technicznego BB - jeśli takowe są w ogóle podejmowane - a przede wszystkim umożliwic mi powrót do gry

    A więc problem, jaki mnie dotknął polega - jak wyżej wspomniałem - na niemożności zalogowania sie na wyspę. Grafika gry wygrywa się jedynie do momentu, kiedy na ekranie monitora zaczyna pojawiać sie niebieska plansza, po której powinno wskoczyć okno potwierdzające codzienne logowanie /bądź jego brak/.
    Powinno, lecz w moim przypadku tego już niestety nie stwierdzam. W zasadzie na nic zdaje się czekanie - dłuższe, czy krótsze - efekt jest taki sam, czyli nic się z planszą dalej nie dzieje!

    Wielokrotnie pisalem do pomocy technicznej BB. Otrzymuję jednak tylko i wyłącznie kurtuazyjne wiadomości w stylu: "Jeżeli chodzi o wspomnianą sprawę, wciąż nad nią pracujemy. Przepraszam serdecznie za wszelkie niedogodności, jakie ta sytuacja powoduje i z góry dziękuję Ci za Twoje zrozumienie i cierpliwość."

    Tworzymy ogromną wirtualną społeczność skupiajaca ludzi o różnorakich zainteresowaniach i umiejetnościach.
    Jeśli więc ktokolwiek z Was miał kiedykolwiek podobny problem, bądź potrafiłby wskazać mi - bądź BB - kierunek, w którym powinny zmierzać działania naprawcze eliminujące tak dziś, jak i w przyszłosci podobne mankamenty gry - serdecznie proszę o kontakt i pomoc

    Pozdrawiam
    ploplo1980
    /serwer: Czarci gaj/

    ps.
    Probowalem wszystkiego zmiany przegladarki,kompa,czyszczenie ciasteczek oraz wiele innych rzeczy ktore proponowalo BB i dalej wystepuje taki sam problem.
    Ostatnio edytowane przez ploplo1980 ; 18.09.2016 o 12:32

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Również mam problem z logowaniem do gry

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pandora098 taki sam jak ja czy inny

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W moim przypadku pomógł restart komputera.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przy odpowiedziach z automatu człowiek sie zastanawia, czy w ogóle jakiekolwiek żywe, realne osoby tam pracują. Jak również takie postępowanie wskazuje, że zespołowi BB nie zależy na graczach i mają w nosie co się dzieje na poszczególnych serwerach/kontach
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  6. #6
    Osadnik Awatar Maksiu
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie można wejść do gry. Ktoś coś wie. Strona główna wygląda jak masakra, nie można wejść do gry ani na PL ani na ENG. Cache wyczyszczony ale to nic nie pomogło. Zmiana przeglądarki również. Ogólnie lipa jakaś.

    Ostatnio edytowane przez Maksiu ; 19.09.2016 o 14:45

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Wlasnie wywalilo mi jakis komunikat a potem z gry, strona startowa jest biala, jakis info co sie dzieje??

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też tak mam. Hakerzy zaatakowali?

  9. #9
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    mapa ładuje mi się tylko to tego miejsca:



    dalej już nie ma nic

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    coś się wysypało

    Ta witryna jest nieosiągalna

    Nie udało się znaleźć adresu DNS serwera tso-pl-website.cdn.ubi.com

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.