Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99

Wątek: Dolina Odkrywców - problemy z serwerem

  1. #21
    bestmenow
    "W chwili obecnej serwer jest przeciążony. Prosimy spróbować później".
    Próbuje od 3h wejśc na przygode z marnym skutkiem. Wyrzuca co chwile z gry.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja to do gry wejść nie mogę, nie mówiąc nawet o przygodzie... Może jakiś komunikat na stronie głównej by się przydał, co? Totalna zlewka, nie dziwię się, że liczba graczy spada...

  3. #23
    Początkujący Osadnik Awatar Mortycjusz74
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    witam tez od piatku nie moge sie zalogowac do gry po 18stej,serwer pzeciazony ,najgorsze to ze niema zadnego info o powstajacym błedzie ,gdy napisałem do BB to odpisali ze problem przedstawia dalej,normalnie jaja sobie robia z graczy

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A na stronie głównej super interesujący i MEGA ważny komunikat o aktywowaniu historii czatu. A na co mi ta historia?

    Czy inne serwery też mają ten problem? Czy tylko Dolina udupiona? Czy jakiś MOD czyta to dzisiaj?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 17.09.2016 o 18:28 Powód: połączenie postów

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak na podstawie wczesniejszych doswiadczen - zasypcie z Doliny support zgloszeniami bledow...

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Udało mi się na chwilę zalogować i widziałem że na handlu jest normalny ruch. To znaczy że nie wszyscy mają problem z logowaniem. Tym bardziej, że z tego co widzę, niektórzy mają problem już od wczoraj, a ja wczoraj logowałem się bez problemu.
    Wygląda jakby "wycinano" codziennie część graczy, żeby nie przeciążać serwera. Co oczywiście byłoby niezłym skur..syństwem, więc mam nadzieję że tak nie jest.

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar thea5
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja rano i ok godz 18stej loguje się normalnie, po 20 już nie ma szans. Zgłosiłam do supportu i pisze też tu bo dziś moderator napisał, że tylko im zgłaszamy a oni nic nie mogą z tym zrobić a na forum raptem 6 osób napisało. Piszę więc i ja. Może nieskładnie trochę ale delikatnie denerwuje mnie fakt, że szanowne bb ma graczy głęboko w... poważaniu :P

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ech ,rozjechało się im cosik

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez streaker Zobacz posta
    Udało mi się na chwilę zalogować i widziałem że na handlu jest normalny ruch. To znaczy że nie wszyscy mają problem z logowaniem. Tym bardziej, że z tego co widzę, niektórzy mają problem już od wczoraj, a ja wczoraj logowałem się bez problemu.
    Wygląda jakby "wycinano" codziennie część graczy, żeby nie przeciążać serwera. Co oczywiście byłoby niezłym skur..syństwem, więc mam nadzieję że tak nie jest.
    Jak tak patrze, to w czwartek pierwsze osoby w gildii zgłaszały że mają te problemy, u mnie było o.k., ale od soboty czy niedzieli u mnie się zaczęło.

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar Mortycjusz74
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    O zmiana napisu podczas logowaniw, teraz juz serwer został wyłaczony oby nie na zawsze

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.