Zobacz wyniki ankiety: Dodanie strzałek do koszar przesuń na początek i na koniec kolejki lub 1 na początek

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za jak najbardziej

    9 100.00%
  • Mógło by być

    0 0%
  • Jestem na nie

    0 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dodanie strzałek do koszar przesuń na początek i na koniec kolejki lub 1 na początek

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2014
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat

    Dodanie strzałek do koszar przesuń na początek i na koniec kolejki lub 1 na początek

    Przydała by się opcja i była by bardzo pomocna w koszarach dodanie dodatkowych dwóch strzałek nad tymi co są z opcją przesuń na początek i na koniec kolejki bo opcja co 1 w dół i w górę już jest. Kiedyś mogli by dodać w koszarach na górze ramkę, gdzie by się wpisywało np. 4 i strzałki na dół lub w górę zaznaczało dane jednostki i przesuń o 4 pozycje, jeśli tak się da. Przydała by się chociaż opcja tych strzałek przesunięcia jednostki lub na sam początek kolejki chociaż. Proszę o zagłosowanie na tą propozycję ułatwiło to by wszystkim grę bo jak coś trzeba do produkować w trakcie produkcji od razu to trzeba całe wojo kasować a tak by problem został rozwiązany.

  2. #2
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    poszukaj, ten temat juz jest, wiec jest to kolejny dubel
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2014
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Tematy był podobny Rozmawiałem o tym zanim post dałem ale nie ten sam i że warto wspomnieć a wy tylko narzekacie w końcu mogło by to być a nie mi tu piszesz takie tam dyrdymały tyle to też wiem , prędzej mógł byś dodać sugestie pomysł lub dobrze zagłosować duble to wy wciąż z narzekaniem piszecie coś już gdzieś tam było tylko gdzie ciebie nie było D tu chodzi o konkretną tak małą a tak ważną opcje czy ty to rozumiesz czy chodzisz tylko po forum żeby po uprzykrzać DD

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    jak dla mnie to by wystarczyła tylko jedna strzałka przenosząca na początek kolejki, znacznie by pomogło gdy wtopisz gdzieś wojsko w nieudanym bloku. Wtedy zaznaczasz utracone wojsko pstryk jeden guziczek i już masz na początku kolejki ) i po chwili możesz się cieszyć i kontynuować przygodę

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    niemal identyczny temat jest TUTAJ.
    Zachęcam, aby właśnie tam się wypowiadać.
    Wasze posty zostały przeniesione do tamtej dyskusji, ten temat zamykam jako zdublowany.

    Pozdrawiam,
    MOD Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.