Zobacz wyniki ankiety: Dodatkowy trzeci Major za łodygi u kupca epickie

Głosujących
355. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za jak najbardziej

    323 90.99%
  • Mógł by być

    21 5.92%
  • Jestem na nie

    13 3.66%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Dodatkowy Major za łodygi

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.12.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdecydowane tak

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    dałem "mógłby być", komu potrzebny - niech ma, gra od tego nie ucierpi w najmniejszym stopniu.
    podam kilka powodów, dla których nie zapaliłem się do tego pomysłu:
    1. są nowi generałowie, którzy z niektórymi obozami radzą sobie lepiej niż major, trzeba tylko zadać sobie trochę trudu z wyszukaniem, z którymi.
    2. ktoś już wcześniej zauważył, a ja podtrzymuję, że część obozów "pod majora" spokojnie obsłuży weteran, czasem nawet Pień lub szybki zwykły. (też trzeba wyszukać)
    3. w ciągu najbliższych kilku miesięcy dojdzie możliwość zwiększenia pojemności generała o 5-15 jednostek; to też znacznie ułatwi sprawę.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2014
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam wiadomo coś już na temat dodatkowych majorów, bo na testowym są 2 dodatkowe majory za łodygi i kwatermistrze za fasole, to znaczy że będą wprowadzone ?
    Ostatnio edytowane przez Rados007 ; 15.02.2018 o 19:31

  4. #54
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rados007 Zobacz posta
    Witam wiadomo coś już na temat dodatkowych majorów, bo na testowym są 2 dodatkowe majory za łodygi i kwatermistrze za fasole, to znaczy że będą wprowadzone ?
    Witaj!

    Wszystkie zmiany, które wejdą do najnowszej wersji gry, (20.02.2018) są opisane w "Zmianach w grze". Pamiętaj proszę, że funkcje dostępne na serwerze testowym służą do celów testowych i nie zawsze zostają dodane do finalnej wersji gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #55
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    pomysł został zrealizowany, w związku z tym temat zamykam i przenoszę do archiwum.
    Dodatkowego generała majora można było zdobyć podczas Wydarzenia Wielkanocnego 2019.

    Proszę pamiętać o tym, że BlueByte zastrzega sobie prawo do dowolnego modyfikowania propozycji przedstawionych przez społeczność.

    Serdecznie dziękuję za aktywność w dyskusji i wszystkie głosy.
    MOD_Victoria

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.