Zobacz wyniki ankiety: Dodatkowy trzeci Major za łodygi u kupca epickie

Głosujących
355. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za jak najbardziej

    323 90.99%
  • Mógł by być

    21 5.92%
  • Jestem na nie

    13 3.66%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: Dodatkowy Major za łodygi

  1. #41
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Wydaje mi się, że przy obecnych czasach produkcji elitarnego wojska przynajmniej w części obozów pozwoliłoby to zmniejszyć straty na tyle, żeby odczuwalnie odciążyć koszary a przy okazji słabsze przygody (Skarb Wiedzy na przykład) uczynić nieco bardziej, nazwijmy to, opłacalnymi.
    Te przygody akurat nie z tego powodu sa nieoplacalne i minimalne zmniejszenie strat tu nic nie zmieni.

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Za klejki to niech czwartego dadzą, ludzie i tak kupią, bo nigdy się nie ma za duża majorów.
    Czysto subiektywne, w wiekszosci przypadkow za duza ilosc majorow i tak nie bedzie miec wiekszego zastosowania z dwoch prostych powodow :

    - zeby wykonywac ataki rownolegle trzeba miec zapas najdrozszych jednostek duzo powyzej normalnych potrzeb co kosztuje duzo miejsca w domkach (juz teraz trzymanie po 450-500 sztuk arkebuzerow roznych rodzajow kosztuje sporo miejsca pdo rezydencje, a jeslibysmy chcieli dolozyc do tego jeszcze 1-2 dodatkowe ataki w tym samym czasie trzebaby sie liczyc z kolejnym tysiacem populacji wiecej na jednostki ktore beda ja blokowac bo nie gina)
    - 2 dodatkowych majorow niekoniecznie musi w ogole przyspieszyc robienie przygody bo to zalezy glownie od jej konstrukcji, a nawet jesli przyspieszy to czynnikiem blokujacym i tak pozostaje czas produkcji jednostek a nie general.

    Nie mowie ze bym trzeciego nie kupil ale na pewno nie dlatego, ze bylby on tak cudowny jak sie niektorym moze wydawac.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.09.2016 o 13:38
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2014
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Larxand Tak może jeszcze generała 500 i 2800 to jest głosowanie na Majora 270 za łodygi a w ogóle za klejnoty też mógł by być tak jak weteran choć z drugiej strony nie sprawiedliwe by to było dla innych jak major jest epicki i jest za łodygi. O brawo Sparkz . Narazie to głosujemy na Majora za łodygi a nie tam wymyślacie jakiś gienków nie wiadomo skąd.
    Piwonia to nie chodzi o pięknych i bogatych czego na pewno by chcieli ze 100mma D chodzi oto żeby Major 3 był żeby ci nie za bogaci którzy włożyli trochę w grę mogli też jakoś normalnie krawców robić Major jak ma być równy to dla wszystkich powinien z resztą tam było przykładowo dodatkowo dodane a w ankiecie i tak jest głosowanie na Majora dodatkowego trzeciego majora u kupca za łodygi kategoria epickie , jeśli by był 4 to jak Alibabki można pełne robić od 57lvl tak mi się zdaje i robienie przygód dużych jest długi czas oczekiwania, a nieraz możesz posłać 2, 3 a nie raz 1 tylko.
    Może i nie przyspieszy to w sumie przygód jak pisał Sparkz ,ale przy nie których atakach oczekiwanie na nie trochę w niektórych przypadkach będzie wygodniejsze i będzie się chciało grać a nie zasypiać w oczekiwaniu lub iść coś robić innego na 30 min albo się gra albo coś ogląda lub robi co innego zawsze jest co robić ale jak chce się zrelaksować i pograć ja przy grze jak gram to chce grać a nie obrazki oglądać pustyni i po czasie mi Fata Morgana się pokazuje z oczekiwania.DDD Pozdrawiam i bez urazy jak coś mi się tam pomyliło
    Ostatnio edytowane przez Rados007 ; 20.09.2016 o 11:19

  3. #43
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sparkz kolejnych dwóch majorów przydałoby się po to żeby sobie na zmianę do kolejnych przygód- oczywiście to dla osób robiących sobie maratony przygód.

    Nie ma co przesadzać z tymi brakami ludności. Od czasu archipelagu mam prawie 28k ludności i jeszcze sporo wolnego miejsca, trzymam po minimum 400 sztuk każdej jednostki po to żeby wysyłać na zmianę i nie czekać pół dnia na zrobienie nowego wojska, czy kasować kilka tysięcy wojska w koszarach, jeśli będę miała jakąś wpadkę. Tak naprawdę najwięcej osadników zajmują rekruci czy łucznicy na takie DMK, albo rycerze czy konni zbrojni na Ali Baby.

  4. #44
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie przesadzam, zwracam tylko uwage na potencjalny problem, szczegolnie ze nie kazdy jest napchany po brzegi lodowymi rezydencjami albo woli na wyspie zbudowac troche produkcji zamiast zastawiac ja cala domkami.

    Sluszna uwaga ze 2x2 majorow pozwala na szybsze wysylanie pary na kolejne przygody. Z tego samego powodu fajnie bedzie wyhaczyc na wielkanoc szostego MSW
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #45
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście nie każdy ma sporą populację, ale też to nie oferta dla każdego. Myślę że osoby które zakupiły klejnoty i byłyby gotowe kupić Majora za klejki, również nie mają problemów z populacją.
    Zapraszam na moją wyspę, wcale nie mam zastawionej lodówkami (choć trochę ich jest), mam tyle produkcji żeby być nie musieć nic kupować, tak więc spokojnie można pogodzić 30k populacji z zapewnieniem sobie samowystarczalności gospodarczej.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.09.2016 o 13:38

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi się oczywiście trzeci Major przyda i wbrew temu, co napisane wyżej nie będę miał problemu z jego wykorzystaniem, bo wojska mam w sporym nadmiarze właśnie po to, żeby móc robić kilka ataków jednocześnie.

    PS1.
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Te przygody akurat nie z tego powodu sa nieoplacalne i minimalne zmniejszenie strat tu nic nie zmieni.
    Dlatego właśnie opłacalność wziąłem w cudzysłów. No ale są tacy, dla których zmieni, wśród nich ja.

    PS2. A Ty się Rados tak już nie unoś. Kiedyś Weteran był szokiem, Major robi różnicę dwudziestoma jednostkami, czasy się zmieniają, więc może warto tu i ówdzie wspomnieć przy okazji o pojemniejszym generale.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    3Xtak

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Pomysł został przekazany!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    I jak ? Wiadomo coś ?

  9. #49
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiadomo jedynie że mydli oczy jak tylko może
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #50
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sebago Zobacz posta
    I jak ? Wiadomo coś ?
    Witaj!

    Pomysł został przekazany, ale na razie nic więcej nie wiadomo.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.