Zobacz wyniki ankiety: Dodatkowy trzeci Major za łodygi u kupca epickie

Głosujących
355. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za jak najbardziej

    323 90.99%
  • Mógł by być

    21 5.92%
  • Jestem na nie

    13 3.66%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Dodatkowy Major za łodygi

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez GieKSiarz1980 Zobacz posta
    Jak najbardziej za (choć to zapewne BB nie na rękę by było bo szybciej przygodę skończysz i mniej posiedzisz przed kompem )

    Druga sprawa niech z MMA wyrównają szanse (choćby klejki) aby każdy mógł mieć tyle samo - a nie jedni 5 inni tylko 3.


    Żadnych równań generałów - nie grałeś, nie masz proste ( akurat mam 4 mma ale tylko 1 wetka ;/ )

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GieKSiarz1980 Zobacz posta
    Druga sprawa niech z MMA wyrównają szanse (choćby klejki) aby każdy mógł mieć tyle samo - a nie jedni 5 inni tylko 3.
    Kolejny...

    A dodatkowy major - tak!

    PS: Penelopo, rozumiem, ze temat już przekazany dalej, bo głosów na tak jest powyżęj 40? : )

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Żadnych równań generałów - nie grałeś, nie masz proste ( akurat mam 4 mma ale tylko 1 wetka ;/ )
    Najważniejsze, żeby sąsiad nie miał tego samego. A już broń Boże lepiej.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Najważniejsze, żeby sąsiad nie miał tego samego. A już broń Boże lepiej.
    Larxand, jak sobie cenię zazwyczaj Twoje posty i propozycje, tak tutaj nie mogę się zgodzić.
    Naturalnym jest, że osoby, które graja dłużej, mają więcej różnej maści towarów - tak jest w zdecydowanej większości gier, tak jest w życiu poza kompem, w pracy, z wysokością pensji, etc.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.09.2016 o 13:39

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Larxand, jak sobie cenię zazwyczaj Twoje posty i propozycje, tak tutaj nie mogę się zgodzić.
    Naturalnym jest, że osoby, które graja dłużej, mają więcej różnej maści towarów - tak jest w zdecydowanej większości gier, tak jest w życiu poza kompem, w pracy, z wysokością pensji, etc.
    Życia poza kompem bym w to nie mieszał.
    Zaproponowałem kiedyś kompromis: nie grałeś w evencie - musisz kupić za klejnoty. W tej sytuacji ci, którzy na przykład mają 5 hgw z eventów mogliby mieć ich 7 a ci, którzy nie mają 5, mogliby te 5 mieć. Patrząc z innej strony, to jest mniej więcej tak, jakby nie było mnie stać na klejnoty i z tego powodu miałbym torpedować każdy pomysł, dzięki któremu ktoś mógłby mieć coś, czego ja nie będę mógł. Ale ani mnie to grzeje ani ziębi. A jeśli zacznę się bulwersować tym, że jakiś człowiek, którego nie znam, mieszkający na drugim końcu kraju, chciałby móc grać tak wygodnie jak ja gram, albo będzie mógł mieć więcej niż ja, to będzie znak, że mi się bardzo nabałaganiło pod sufitem i trzeba znaleźć jakiś aszram.

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I jakby ci co krócej grali mieli po 5 a ci co dłużej po 7 byłby płacz, żeby ci pierwsi mieli też po 7.
    I co, kolejny kompromis?
    I dyskretnie przypomnę, że 5 mają ci, co kupili za klejki jednego.

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Najważniejsze, żeby sąsiad nie miał tego samego. A już broń Boże lepiej.
    nie mam 5 mma, nie było mnie podczas eventu świętojańskiego i nie narzekam

    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    I jakby ci co krócej grali mieli po 5 a ci co dłużej po 7 byłby płacz, żeby ci pierwsi mieli też po 7.
    I co, kolejny kompromis?
    I dyskretnie przypomnę, że 5 mają ci, co kupili za klejki jednego.
    redzik niestety mam 4 mma, w tym kupionego za klejki :P

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    I jakby ci co krócej grali mieli po 5 a ci co dłużej po 7 byłby płacz, żeby ci pierwsi mieli też po 7.
    I co, kolejny kompromis?
    I dyskretnie przypomnę, że 5 mają ci, co kupili za klejki jednego.
    Racja. Rozpędziłem się, żeby połechtać oponentów

    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    nie mam 5 mma, nie było mnie podczas eventu świętojańskiego i nie narzekam
    Ja mam trzech i w sumie też nie narzekam, bo stać mnie na to, żeby bezboleśnie zastępować braki konnymi. Ale gdyby tylko się pojawił taki za klejnoty, to bym go kupił i nie potrafię ogarnąć skąd w ludziach taka skłonność do walki w obronie własnej kupy pikseli jak niepodległości.

    Już nawet nie za klejnoty, ale można by po prostu wprowadzić na Wielkanoc tylu tych mma za jajka, żeby ludzie mogli uzupełnić zapasy. Wtedy ci, którzy chcieliby mieć tych 5 mma musieliby zdobyć i wydać o tyle jajek więcej ile musieliby mieć grając w eventach, w których ich nie było. Wilk syty i owca cała.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 16.09.2016 o 08:05

  9. #29
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakby wprowadzili możliwość nabycia itemów z eventów za klejnoty (nawet drożej niż standardowo) to by nie była zła opcja. BB by nic na tym nie straciło, a raczej nawet zyskało. Nawet nie musiało by być to dostępne nonstop, tylko w formie oferty limitowanej przez przez pewien czas, i osoby co by nie miały limitu wyrobionego z eventów mógłby sobie dokupić.

    Bo to czy ja mam 5 a ktoś 3 mma to w rozgrywce nie zmienia prawie nic.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Życia poza kompem bym w to nie mieszał.
    Zaproponowałem kiedyś kompromis: nie grałeś w evencie - musisz kupić za klejnoty. W tej sytuacji ci, którzy na przykład mają 5 hgw z eventów mogliby mieć ich 7 a ci, którzy nie mają 5, mogliby te 5 mieć. Patrząc z innej strony, to jest mniej więcej tak, jakby nie było mnie stać na klejnoty i z tego powodu miałbym torpedować każdy pomysł, dzięki któremu ktoś mógłby mieć coś, czego ja nie będę mógł. Ale ani mnie to grzeje ani ziębi. A jeśli zacznę się bulwersować tym, że jakiś człowiek, którego nie znam, mieszkający na drugim końcu kraju, chciałby móc grać tak wygodnie jak ja gram, albo będzie mógł mieć więcej niż ja, to będzie znak, że mi się bardzo nabałaganiło pod sufitem i trzeba znaleźć jakiś aszram.
    Sam mieszasz w to zycie poza kompem, sugerujac rozwiazania, ktorych przeprowadzenie nie jest mozliwe bez uzupelniajacych zakupow klejnotow za srodki wlasnie z tego realnego zycia - jesli byloby wiecej MMA za klejnoty, nie zgromadzisz ich z samej gry = musisz kupic.

    I tak nie jest "sprawiedliwie" wg Twojej definicji w tej chwili, bo Ci, ktorych stac na zakup klejnotow i decyduja sie to zrobic, maja bardziej "uprzywilejowana" pozycje, niz inni. Ba, sam pomysl z premium jest wg tych samych kryteriow kooooszmarnie dyskryminujacy graczy, ktorzy z roznych powodow nie kupuja kleju : )

    Ja nie mam do nikogo pretensji, ze ominelam tu pare eventow i brakuje mi pewnych elementow, wiec uznam, ze Twoj komentarz o balaganie pod sufitem byl zbedny : P

    PS. Chociaz w sumie. Ja chce w takim razie pomnik betatestera. Pikus, ze zaczelam grac po Becie i nie betatestowalam :P Rozumiem, ze jesli ktorys z Betatesterow zaprotestuje, to ma balagan w glowie i nalezy go wyslac do aszramu : D
    Ostatnio edytowane przez Ranhea ; 16.09.2016 o 08:59

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.