Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Zmiany w grze - 20.09.2016 - opinie

  1. #41
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    może ktoś wie jak wygląda sytuacja dropów gdy zdobęde już epicki skład i plany do niego a także receptury do magazynu prowiantu?

    czy w danych slotach z takimi fantami coś jeszcze jest do tego?

    czy też po zgarnięci epickiego następnym razem dostane pomniejszony drop o jeden slot (epicki tylko raz można dostać)?

    czy jak dostane plany np. na studnie to potem znowu je moge trafiać i beda w gwiazdce sie zbierać?

    co bedzie wtedy z dropami czy bedą pomniejszane o sloty czy tez bedziemy dostawać drop z slotem o wartości "0"??

  2. #42
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podniesienie epickiego składu na maxa potrwa co najmniej 3 lata, więc nie wiemy co dalej

  3. #43
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiemy co będzie, na chwilę obecną, będą lecieć premie 3x na epickie składy, te za klejnoty, nie pamiętam jak to się zwie.

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Androm3da nie wiem po co wydajesz w pierwszych godzinach klejnoty na takie coś, co po paru dniach będziesz miał tak czy inaczej. Chcesz mieć wcześniej niż inni to płać, ale nie miej żalu, bo szansa na recepte nie jest 100%.
    Wydaje bo chce :P a napisałem to raczej ku przestrodze, żeby nie wydawać bo się nie opłaca jak nie ma 100% szansy
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 22.09.2016 o 11:07

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kamienia sporo ma

  6. #46
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    I jak wrażenia?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Ogólnie to się podoba.

    Ja jestem tylko zawiedziony brakiem osiągnięć do Excelsiora. Robicie je na eventy, były z Ali Bab, a teraz co się stało? Wielka szkoda.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ups ktoś zapomniał

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Lipa ten cały excelsior... zdobyłem 18 fragmentów długiego listu (poszło na to 28 kryształów), dostałem zadanie... zrobiłem cały ciąg i dostałem kuferek... a w kuferku jest, że albo wpadnie 50 klejek albo receptura na manuskrypt... wpadło 50 klejek... czyli, jak ktoś będzie miał pecha to wyda i 200 kryształów, a receptury nie zdobędzie... tak, tak, wiem, nikt nie mówił że będzie łatwo...
    Otworzyłem ~25-30 pudełek na serwerze testowym i wpadały same klejnoty. Tak się zamyka usta tym co walczyli o kolejkowanie książek

  10. #50
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.