Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Zmiany w grze - 20.09.2016 - opinie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Ktoś wie czy będzie możliwość handlowania tymi kryształami czy tylko codzienne zbieranie i zakup na klejnoty wchodzi w grę ?

  2. #12
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie można nimi handlować
    "Everybody lies"

  3. #13
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy "Grad strzał" nie będzie można wykorzystać w Skarbie Wiedzy i Skarbie Mądrości

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Andre_NH Zobacz posta
    Czy "Grad strzał" nie będzie można wykorzystać w Skarbie Wiedzy i Skarbie Mądrości
    Nie znam szczegółów, znowu utrudnią grę? Od kiedy mają zablokować użycie gradu strzał w skarbie mądrości ?, wiedzy nie robię, nie ma sensu

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Premie "Grad strzał" i "Skrytobójca" mogą zostać użyte na następujące obozy: Dowódca wysuniętej straży, wewnętrzne forty, Umocniony magazyn, Górska twierdza i Gniazdo wielkiego nietoperza.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Paralimnus Zobacz posta
    Premie "Grad strzał" i "Skrytobójca" mogą zostać użyte na następujące obozy: Dowódca wysuniętej straży, wewnętrzne forty, Umocniony magazyn, Górska twierdza i Gniazdo wielkiego nietoperza.
    Tyle to ja przeczytałem, ale gdzie te obozy są to nigdy nie wnikałem, stąd jak się Andre_NH zapytał to i mnie to zainteresowało

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2013
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś potrafi wyjaśnić o co chodzi z tym :
    Przygoda z dodatkowymi nagrodami "Mroczne Bractwo" bierze pod uwagę udział gracza we wspomnianym zadaniu.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez nabuchodonozor1 Zobacz posta
    Czy ktoś potrafi wyjaśnić o co chodzi z tym :
    Przygoda z dodatkowymi nagrodami "Mroczne Bractwo" bierze pod uwagę udział gracza we wspomnianym zadaniu.
    Ideologia BB nie pozwala na używanie dziwnych wyrażeń takich jak "poprawiono błąd".
    Przypuszczalnie jeśli grubas z odpowiednią umiejętnością (ostatnie pięterko, ta która dawała dodatkowe nagrody do przygody) przyniósł przygodę z dodatkowym zadaniem, to czasem nie zaliczało tego zadania, jeśli gracz (tu brak pewności) był z zaproszenia.

    Sprawa o tyle dziwna, że przy współczesnych metodach programowania (np. programowanie obiektowe, ale nie tylko) taki błąd w jednej przygodzie, teoretycznie i praktycznie, jest bardzo trudny do zrobienia.

    P.S. Natalia ładniej [pozdrawiam wtajemniczonych]

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    a po kiego wała jak na pasiło wszystko ?
    w dmk nie pasilo - jak sie wysylalo 12 genkow to nie mieli gdzie ladowac, w innych przygodach bylo ok (albo nie wiem czy był problem bo nie wysylalem wiecej niz 8 - 6 + kwatermistrze)
    wyspa w permanentnej przebudowie

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam - ciekaw jestem kiedy w grze bedzie dostepne wyszukiwanie graczy wsród znajomych /podobnie jak jest teraz w Menu Gwiazdy/ .

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.