Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Aktywacja historii czatu - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Aktywacja historii czatu - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat aktywacji historii czatu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.07.2014
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ha ha ha ha ha
    nie wytrzymie
    zróbcie coś żeby dało się w ogóle grać bo gra obecnie jest NIEGRYWALNA a nie takie głupoty wymyślacie (gra wywala, ciężko się rzuca premie na budowle, zjada premie, resety czatu koszmar)

    a jeżeli mówimy o nowościach to graczom by się przydały jakieś statystyki ile budynków posiadamy byłu już w settlers 2, statystyki względem innych graczy chociażby exp, osiągnięcia, itp., rzucanie jednej premi na dany typ budowli jednym kliknięciem bo czasem 30 minut rzucam steki i u kogoś, historia ofert handlowych dłuższa (o tym że znikają nie wspomnę) i możliwość wystawiania z AUTOMATU ofert poprzednich

  3. #3
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fajna sprawa, pytanie tylko ile buguff zostanie wgrane przy tej wspaniałej aktywacji? Jeden, dwa a może sześć?
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pomysł dobry, tylko ciekawe jak to dodatkowo zamuli grę ?

  5. #5
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez batmando Zobacz posta
    ha ha ha ha ha
    nie wytrzymie
    zróbcie coś żeby dało się w ogóle grać bo gra obecnie jest NIEGRYWALNA a nie takie głupoty wymyślacie (gra wywala, ciężko się rzuca premie na budowle, zjada premie, resety czatu koszmar)
    Proponuje zacząć poszukiwanie przyczyny od samego siebie, bo gdyby to był problem serwera to każdego dotyczyłyby w/w problemy, a jak widać nie dotyczą.

    Co do tematu, a co z kanałem pomocy?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To akurat najmniej potrzebna zmiana , lepiej zająć się serwerami i ich wydolnością . Od piątku mam zablokowanego kwatera i jednego gienka na wyspie podczas przenoszenia na nowe miejsce i jak na razie nie naprawiono mi tego . A kiedy wejdzie latający statek, bo grze potrzebne są nowości a nie kosmetyka i daremne funkcje które pewnie znowu spowolnią grę .
    Pozdrawiam
    gienor

  7. #7
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez batmando Zobacz posta
    ha ha ha ha ha
    nie wytrzymie
    zróbcie coś żeby dało się w ogóle grać bo gra obecnie jest NIEGRYWALNA a nie takie głupoty wymyślacie (gra wywala, ciężko się rzuca premie na budowle, zjada premie, resety czatu koszmar)
    Prawdopodobnie masz zasyfione łącze ze światem. Sprawdź jakie masz "pingi". Jak się ciągle dużo ściąga ile fabryka daje to tak bywa.

    Stawiam wszystkie moje settersowe zasoby, że migającego szeptu nie naprawią.
    No kurka blada, tylko tego jednego posta napisałem i już gra się wyłożyła, na 5 minut ledwie odwróciłem wzrok od wyspy. Aktywacja obszaru serwera... itd.
    A olać te czaty, tylko coś zrobić z tym błędem.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 05.09.2016 o 11:47

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    A może by dodać ankietę?
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  9. #9
    fanfantulipan
    )

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nie wiem kto wpada na takie pomysły jak ten, po co komu historia czatu ?
    Jak ktoś wyżej wspomniał, to tylko spowolni grę.
    Co jest najbardziej dziwne, to to, że w innych, podobnych grach na przeglądarkę robi się właśnie odwrotnie, czyli dodaje możliwość resetu wiadomości na czacie.
    Można poszukać sobie w google jak ktoś chce, że gry na przeglądarkę są specyficzne, nie są napisane jak zwykła gry, którą można nazwać jednym programem, a kilkoma programami działającymi naraz. Tak jest w TSO, nawet nie trudno zauważyć, co zresztą działo się w przeszłości, że jak źle działa czat, to źle działa gra.
    Podobnie jest z przygodami, ogólnie wszystko działa normalnie, ale wystarczy przyjąć zaproszenie od znajomego do przygody, to gra się jakby zawiesza w tym czasie.
    Tak czy siak, jeżeli w grze zmienia się jedną funkcję, to w dużej mierze ma ona wpływ na inną/inne funkcje, a wiemy z doświadczenia, że w większości wypadków ma to negatywny wpływ, bo jedno się naprawi/poprawi, a coś innego popsuje.
    Jestem na nie.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.