Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Aktywacja historii czatu - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na chwilę obecną to nie da się po prostu grać-wyłączcie wszystkie serwery na dzień czy dwa i zróbcie porządek-gra jest totalnie uwalona. rozumiem że serwery są obciążone,że dużo graczy itp-ale jeśli Wasze serwery nie dają rady, to może czas zainwestować w coś, co da radę poradzić sobie z zapewnieniem płynności w grze? a może po prostu przywróćcie grę do stanu sprzed kilku dni-historia czatu nikomu na dobrą sprawę życia nie uratuje, a na chwilę obecną zabija WSZELKĄ radość z gry:-( zapraszając kogoś na przygodę nie wiem czy dam radę ją skończyć-nie jest to komfortowa sytuacja

  2. #52
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jerry7373 nie ma sensu wyłączać wszystkich bo ewidencyjnie problem tkwi tylko w jednym Dolinie odkrywców, chyba już każdy realm to przerabiał że podczas gdy inne śmigały ok, ten jeden niedomagał.

    A czat ani ziębi ani grzeje.

  3. #53
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    ogólnie historia czatu bardzo mi się podoba, dla gildiowego, to chciałabym mieć nawet dłuższy niż 15 wpisów
    fajnie by było, gdyby z czasem mieli możliwość wprowadzenia historii dla szeptów, wtedy zniknął by problem mrugającego okna, który tak nawiasem mówiąc w niczym mi nie przeszkadza, ale płaczu o to widzę całkiem sporo.

    pozdrawiam również wszystkie czubki nosów. wszystko co jest robione na grze musi być pod wasze osobiste preferencje. jak wam nie potrzebne, to całej "reszcie świata" też nie, wiec jest stratą czasu. gratuluje wielkości wyhodowanego ego.

    ps. Doliniarze, jest mi naprawdę bardzo przykro w związku z sytuacją jaka was spotkała. Osobiście nie jestem aż tak przywiązana do gry, ale potrafię zrozumieć gniew, kiedy coś zostaje odebrane (nawet jeżeli cały czas się na to psioczy i narzeka). Myślę jednak, że więcej zdziałacie koncentrując uwagi w jednym wątku,a nie rozsiewając je po całym forum w odniesieniu do wszystkiego. trzymam kciuki za szybką naprawę waszego problemu.

  4. #54
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    (...) wtedy zniknął by problem mrugającego okna, który tak nawiasem mówiąc w niczym mi nie przeszkadza, ale płaczu o to widzę całkiem sporo.

    (...)
    Osobiście mnie ten problem dotyka bardzo mocno, praktycznie za każdym razem po zalogowaniu mruganie występuje.
    W związku z tym ZMUSZONY jestem do wejścia w jakiegoś nieaktywnego gracza i napisania cokolwiek na szepcie.
    W innym przypadku nie wiem, kiedy ktoś się do mnie odezwie. A że często się ludzie do mnie odzywają jest to istotne.
    I nie płaczę tylko łagodnie mówiąc zgrzytam zębami.

  5. #55
    Osadnik Awatar AndyMcQuinn
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    (...)W związku z tym ZMUSZONY jestem do wejścia w jakiegoś nieaktywnego gracza i napisania cokolwiek na szepcie.(...)
    Akurat na to jest prostszy sposób - wystarczy zaszeptać do samego siebie: polecenie /w nick_gracza i spacja. W Nick możesz wpisać nawet swój.

    To taki mały offtop... :-P

  6. #56
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na ostatniej stronie znajomych mam gracza nieaktywnego, nie wyrzuciłem go żeby móc do niego pisać.
    Klikam raz na strzałki żeby być na ostatniej stronie, klikam drugi raz żeby odpalić szept u niego i gotowe, mogę pisać.
    Ciut prostszy sposób niż wypisywanie nicków
    To też taki mały offtop... :-P

  7. #57
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.