Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Aktywacja historii czatu - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar Bardzozly
    Dołączył
    04.03.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    Bardzo dobry pomysł mam nadzieje ze wejdzie w życie bez żadnych błędów
    Pozdrawiam cała ekipe

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    całe swoje życie w TSO na to czekałem bardziej tego mi brakowało niż własnej wyspy.
    a nie wlasnego lasu? ; )

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    :]

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie no historia czatu to po prostu rewelacja. Teraz to zmieni oblicze całej gry i jest NIEZBĘDNIE POTRZEBNE po kij wie po co i na co. Na kiego grzyba mi czytać 15 ostatnich wypowiedzi, biorąc pod uwagę, że na globalnym gada się głównie o niczym, byle tylko coś tam pisać. Zmiana w menu gwiazdy faktycznie coś tam dała (choć nie rozumiem dlaczego nie można było też przygód zsumować, zamiast mieć np. 20 takich samych krawczyków rozrzuconych po 1. Ale historia czatu???? No po prostu CZAT. No jest się czym chwalić i w ogóle brak słów aby opisać ten porażający efekt jaki wywołała u mnie ta wiadomość. Gram w tą grę 4 lata i w sumie może z 4 godziny spędziłem na czacie globalnym na początku. A teraz to mi ramka czatu tylko miejsce na monitorze zajmuje (nawet zminimalizowana) i zaśmieca.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    24.11.2013
    Posty
    45
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gre naprawcie a nie ulepszenia czatu , po co to komu mi gildia znikneła wejsc sie nie da a jak wejdzoesz to wywala po 3 minutach

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2013
    Posty
    38
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    od 3 dni nie można zrobić normalnie żadnej przygody.
    tak się zastanawiam czy w ramach rekompensaty pewnie dostaniemy lubczyk i 500 pifka i wszyscy będą skakać z radości.
    brawo



    "Jak: Wystarczy się zalogować." właśnie: jak się zalogować?
    Ostatnio edytowane przez szymongrad ; 05.09.2016 o 21:48

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    LAS to podstawa. Nocna kradzież tego Lasu będzie w annałach tej gry. Ukradli wtedy jak policzyłem 2311 drzew iglastych ( głównie sosny syberyjskie i srebrne świerki ) oraz 934 drzewa liściaste (głównie dęby i 4 olchy ).

    No i Xaar zwrócił ale nie LAS a drewno z drzewa iglastego w ilości 2311 szt i drewno z drzewa liściastego 934 szt. LAS ile lat mi rósł na wyspie a oni w noc ukradli.

    I ciągle zadaję to pytanie : GDZIE JEST KASA ZA LAS ?? MOJA KASA !!

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To "gra" czy "czateria" ?

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    mnóstwo ludzi ma problem z wieszającą się grą albo resetującym czatem, nagle masa ludzi ma problem tylko z tą grą i na różnych przeglądarkach, wątpie że każdy z nich musi "zacząć od siebie",

    a co do historii , to fajny pomysł

    można by jeszcze zrobić guzik całkowitego wycofania kolejki budowania w koszarach i magazynach prowiantu
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.06.2018 o 11:11 Powód: połączenie postów

  10. #30
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mnie osobiście historia czatu nie jest potrzebna
    "Everybody lies"

Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.