Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak chcemy

    0 0%
  • Nie

    11 100.00%
  • nie mam zdania

    0 0%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Zasady

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra

    Zasady

    Ludzie czas zacząć wojnę o wolność słowa BB nam nie pozwalaja gadać ani o polityce ani o religii (nawet tej starej np. Słowiańskiej) bym zrozumiał ze nie wolno gadać o Chrześcijaństwie o Islamie o Judaizmie bo te religie dalej są ale o mitologiach ( Greckiej ) nie można gadać przecież bogowie a sami mody bierze z mitologi swoje niki np Zeus przecież to bóg grecki takie niki powinny być zablokowane a nie są to my chcemy rozmawiać o starych religiach co już nikt nie bierze udziału w nich takich jak Słowiańskie Germańskie Frankowskie i inne, a o polityce to można gadać i gadać według mnie niektóre tematy polityczne powinny być dozwolone wiem że niektórzy są za PiS a inni za PO ale to ludzi by tak tak nie zmieniło i by przynajmiej było ciekawiej na globalu a nie mod wchodzi i mówi "cicho bo dostaniecie bany" tak byłuy by dyskusje czy nasza władza jest dobra czy zła i by ludzie mogli by poznać swoje poglądy polityczne a wszyscy BB mówią że będą kłótnie a może nie będą skot oni to mogą wiedzieć. BB może trzeba to sprawdzić czy niebeda sie kłocili

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszyscy juz wiedza, ze potrafisz pisac czytelniej, jesli chcesz (jesli "sie wnerwisz" :P).

    Dlatego tez przyjelam zalozenie, ze to, ze tego nie robisz w kazdym poscie, wynika tylko z Twojego lenistwa i braku szacunku do reszty uczestnikow na forum - a nie z ktorejs z licznych chorob "literkowych", jak wczesniej zakladalam.

    W zwiazku z tym pojde za Twoja rada, i przestane czytac Twoje posty. Nie chce Ci sie pisac tak, by czytelnikowi ulatwic odbior Twojego komunikatu... Twoja strata.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Wszyscy juz wiedza, ze potrafisz pisac czytelniej, jesli chcesz (jesli "sie wnerwisz" :P).

    Dlatego tez przyjelam zalozenie, ze to, ze tego nie robisz w kazdym poscie, wynika tylko z Twojego lenistwa i braku szacunku do reszty uczestnikow na forum - a nie z ktorejs z licznych chorob "literkowych", jak wczesniej zakladalam.

    W zwiazku z tym pojde za Twoja rada, i przestane czytac Twoje posty. Nie chce Ci sie pisac tak, by czytelnikowi ulatwic odbior Twojego komunikatu... Twoja strata.
    Ja też jestem dysletykiem ale kogo to obchodzi dysletyk też musi pisać bezbłednie

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dyslektyk pisze owszem z błędami ale przy czytaniu tego co napisze jest w stanie wyłapać błędy.
    Dlatego dyslektycy na egzaminach gimnazjalnych czy innych tego typu mają przedłużony czas egzaminu ale błędy liczy się im tak samo jak innym.
    Jeżeli nie potrafisz znaleźć błędów w tym co napisałeś to znaczy że jesteś nieuk a nie dyslektyk.

  5. #5
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtek91 Zobacz posta
    Ja też jestem dysletykiem ale kogo to obchodzi dysletyk też musi pisać bezbłednie
    jak kiedys chodzilem do szkoly dysleksja , dysgrafia, dyskakulia byly nieznane , i wszyscy musieli nauczyc sie pisac, liczyc i czytac prawidlowo a przeciez na pewno i wtedy byly osoby z takimi problemami;
    a akurat dysleksja nie ma nic wspolnego z nieprawidlowym pisaniem
    Ostatnio edytowane przez horis ; 04.09.2016 o 15:21
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    jak kiedys chodzilem do szkoly dysleksja , dysgrafia, dyskakulia byly nieznane , i wszyscy musieli nauczyc sie pisac, liczyc i czytac prawidlowo a przeciez na pewno i wtedy byly osoby z takimi problemami;
    a akurat dyslekcja nie ma nic wspolnego z nieprawidlowym pisaniem
    ale to było kiedyś jak jeszcze było ZSRR i PRL, a teraz jest RP a wiesz na dyslekcje przypada dysortografia dyskalkuta i inne ale to dyskalkuta to ja miałem ale teraz umiem liczyć.

    PS sam robisz też błędy ortograficzne.

  7. #7
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    a ja mam dodatkowy pomysl, skoro wojtek chce zmieniac zasady , czyli de facto regulamin, to moze by wprowadzic obowiazek pisania w poprawnej polszczyznie na serwerach i forum polskim; oczywiscie znajac to ze gracze korzystaja w roznych krajach z komputerow, wylaczyc z tego obowiazku pisanie znakow wystepujacych jedynie w jezyku polskim

    prosze o komentarze do mojego pomyslu, jesli bedzie odpowiednio liczny pozytywny odzew, to opracuje to dokladniej i przekaze to we wlasciwe miejsca
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Naitsabes1985
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    A ja powiem tak nudzi wam się i szukacie zaczepki i tyle po co zmieniać coś co działa i do czego wszyscy się przyzwyczaili? Ech nóż się otwiera jak ktoś zakłada konto i chce być mądrzejszy od wszystkich naprawiać i poprawiać według mnie zignorować znudzi się i pójdzie sobie tyle

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    a ja mam dodatkowy pomysl, skoro wojtek chce zmieniac zasady , czyli de facto regulamin, to moze by wprowadzic obowiazek pisania w poprawnej polszczyznie na serwerach i forum polskim; oczywiscie znajac to ze gracze korzystaja w roznych krajach z komputerow, wylaczyc z tego obowiazku pisanie znakow wystepujacych jedynie w jezyku polskim

    prosze o komentarze do mojego pomyslu, jesli bedzie odpowiednio liczny pozytywny odzew, to opracuje to dokladniej i przekaze to we wlasciwe miejsca
    ZA, ZA, ZA!

    nawet jesli wiem, ze nie przejdzie, bo zaraz ktos bedzie krzyczal, ze to dyskryminacja...

    A brak narodowych znakow diakrystycznych dopuszcza a priori netykieta, jakby co

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Naitsabes1985
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Tutaj ja proponuje założenie oddzielnego okienka dla osób z ambicjami rządzących i tam niech się przegadują kto ma racje itp

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.