Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak chcemy

    0 0%
  • Nie

    11 100.00%
  • nie mam zdania

    0 0%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Zasady

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat w obecnej formie nie spełnia założeń działu "Pomysły i sugestie dotyczące gry", przenoszę do działu offtopu.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Rozwiązanie niesystemowe: kontrowersyjne tematy poruszać np. na g-3.

    A tak przy okazji: wojtek91, widziałeś kiedyś książkę od środka?

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dawno się nie ubawiłam tak , jak przy czytaniu pierwszego posta

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra

    Zmiana regulaminu

    1 zasady ogólne
    1.Netykieta

    Wszelkie obrazy skierowane w stronę moderatorów nie będą tolerowane. Proszę pamiętać, że moderatorzy udzielają się zarówno na forum jak i w grze na zasadzie wolontariatu.

    Przecież mody to też greacz a jak się nieznaja na żartach niekiedy to po co wchodza na mody żeby tylko chyba rzeby gracze wnerwiać

    Rasizm, polityka, rozmowy na temat religii i podżeganie do nienawiści
    Jak sami modowie wezmą nick z mitów Greckich to tak samo bym mógł się nazywać Siemowit Posejdon lub jeszcze innaczej ale jak bym tak się nawał pewno by mnie z gry wywalili.

    Teraz ja was też będę pilnował to uważajcie.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i co bana im dasz za kare buhahaha

    po drugie nie wolno nikogo obrażać, a nie tylko modów ;p
    "Everybody lies"

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    ale mody kurde robia tak ze oni cie moga obrazac a jeszcze pożniej dadza ci bana i to ty ich obrażałeś a tylko sie broniłęś

    Ja tu pisze dlatego bo żaden BB i mod zemna nie chce gadać tylko widać jak uciekaja
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.11.2016 o 20:53 Powód: połączenie postów

  7. #17
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtek91 Zobacz posta
    ale mody kurde robia tak ze oni cie moga obrazac a jeszcze pożniej dadza ci bana i to ty ich obrażałeś a tylko sie broniłęś
    No patrz, w styczniu stuknie mi 4 lata gry, przez te miesiące przewinęło się wielu żółtych. I jakoś żaden mnie nie obraził.

    A tak z innej beczki: Wojtuś weź zainwestuj w słownik, bo jak widzę takie błędy ortograficzne to nie jestem w stanie traktować autora poważnie. Poprawne pismo nie boli ani nie gryzie.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar MOD_Nefertum
    Dołączył
    04.03.2016
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj,
    Moderator na czatach ogólnych jak i na forum jest odpowiedzialny za pilnowanie porządku.
    W przypadku kiedy zostają naruszone zasady jesteśmy zmuszeni zareagować.
    Tak jak pisze Misiorww nikogo nie wolno obrażać, nie tylko moderatorów.
    Mówi o tym punkt 2 Zasad Gry: Zachowanie
    Gra jest platformą, która ma sprawiać przyjemność. Właśnie dlatego tak ważne jest, by każdy gracz zachowywał się kulturalnie. Groźby, obrazy i złe zachowanie nie będzie tolerowane. Jeżeli według Ciebie ktoś nie stosuje się do tych zasad, proszę zrobić screena i skontaktować się z moderatorem.

    W Zasadach Ogólnych moderator został wspomniany w kontekście tego, że jest wolontariuszem, czyli zajmuje się czatami/forum z własnej woli I nieodpłatnie, w wolnym czasie.
    Nie chciałbyś chyba poświęcać swojego czasu i być obrażany.
    Co do punktu zasad ogólnych dotyczących rozmów o religii I nicków moderatorów – rozmowy są zabronione, ponieważ wywołują zbyt dużo kontrowersji.
    Natomiast nicki związane z mitologią jak najbardziej są dopuszczane I używają ich nie tylko moderatorzy . Na kilku serwerach można spotkać graczy o nicku Zeus czy Nefretete
    Siemowita nie spotkałem, ale na jednym z serwerów widziałem gracza Mieszko

    ale mody kurde robia tak ze oni cie moga obrazac a jeszcze pożniej dadza ci bana i to ty ich obrażałeś a tylko sie broniłęś
    Jeśli czujesz się urażony jakąś wypowiedzią moderatora – bardzo proszę o skontaktowanie się z Supportem w tej sprawie. Forum nie jest miejscem do zgłaszania uwag tego typu.

    Z wyrazami szacunku

    MOD_Nefertum

  9. #19
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    wojtek- juz za 4 lata bedziesz mial szanse zostac modem i 'przejsc na druga strone mocy'- powodzenia
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kurcze no... a ja staram sie o banana a zaden z tym Nefertuti czy innych nie chce mi dac Chyba złoze reklamacje do BB

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.