Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz by wprowadzono nową premię opisaną poniżej?

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    120 89.55%
  • NIE

    10 7.46%
  • Nie mam zdania

    4 2.99%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Nowa premia

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Nowa premia

    Hej

    Od długiego czasu rybki są bez wartości. Może czas to zmienić? I nie mówię tu o premii z samych rybek. Proponuję wprowadzić premię czterodniową (od znajomego 6 dni). Z racji tego, że byłaby ona 2 razy dłuższa od steków koszt jej produkcji w mięsie wzrósł by 2 razy. Czas produkcji również. Do produkcji potrzeba też rybek. (w końcu towar luksusowy nie może być za free). Zasada produkcji jak przy stekach.

    Co to wniesie do gry?
    - wygodę dla wysokich lvli.
    - możliwości zarobku dla niższych.

    Proponowany koszt 1 nowej premii:
    1k mięsa, 500 ryb, 30 min.

    Co o tym myślicie?
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem ZA wprowadzeniem dlugich premek, ale moim zdaniem, zaproponowane koszta sa za niskie.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Jestem ZA wprowadzeniem dlugich premek, ale moim zdaniem, zaproponowane koszta sa za niskie.
    Można je oczywiście zwiększyć, ale to zostawiam ludziom od balansu gry. Podane przeze mnie wartości nie wywrócą każdej gospodarki. Natomiast wejdą niedługo ulepszeni łowcy. Dlatego nie mam nic przeciwko nawet 2x większym kosztom
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  4. #4
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Wszystko, co sprawi, że nie będę musiał poświęcać czasu na premiowanie wyspy - jak najbardziej tak Ciekawym rozwiązaniem byłoby również wyeliminowanie idiotycznego przestoju 2-3 s po rzuceniu każdej premii.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Proponowany koszt 1 nowej premii:
    1k mięsa, 500 ryb, 30 min.
    Pomysł ok, kłóciłabym się z kosztami. ryby i tak każdemu zalegają, co szkodzi by premia była droższa? Osobiście proponuję raczej 1k mięsa, 2,5k rybek i może jeszcze coś? Np z 50-100 fasolek

  6. #6
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    zeby penelopa zauwazyla watek i przekazala dalej ,to trzeba nabic postow, jestem na tak, moze zamiast miesa dac rude admaantu, fasole i ryby
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  7. #7
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    zeby penelopa zauwazyla watek i przekazala dalej ,to trzeba nabic postow, jestem na tak, moze zamiast miesa dac rude admaantu, fasole i ryby
    I uważasz, że w takim zestawieniu premia ta zyskałaby na popularności? Jeśli tak, to lepiej niech jej nie wrzucają do SMP, a lepiej do kupca, żeby nie było żal na codzień patrzeć na tak fajną premię, produkowaną z beznadziejnych składników. Jeśli ma to być premia dla więcej niż 1 budynku, to nie może być produkowana z tak rzadkich zasobów. Inaczej po miesiącu istnienia stałaby się rzadsza od skunksów.
    Zważywszy, że premia 96h przy tym, co było pierwotnie (6h), to już wyższy poziom, to można by wprowadzić produkcję takiej premii 2-etapowo. Wykorzystanoby do tego oba magazyny prowiantu. Po wykupieniu i uzyciu receptury w zwykłym pojawiłby się przedmiot niezbędny i powiązany z produkcją tego drugiego w smp. Byłyby to np. szaszłyki, w zwykłym wykałaczki produkować z desek iglastych, a w spm rozbić z nich i np. ryby, mięsa, wędliny szaszłyka. Czasowo ten pierwszy mógłby się produkować dłużej niż ten drugi, tak dla odmiany. Ilościowo nie proponuję, eksperci od balansu gry i tak wiedzą lepiej takie rzeczy.

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osobiście wcale nie jestem tak bardzo za dłuższym bufem. Za to bardziej dopasowanym do moich potrzeb.
    Też myślałem o dwuetapowości produkcji ale ciut innej
    Na testowym jest kościół, na razie to budynek dekoracyjny. A gdyby produkować w nim wodę święconą?
    Z wody w magazynie prowiantu produkować 3 nowe bufy x2,x3 i x4 trwające 57 godzin.
    Dla mnie rozwiązanie idealne - raz na 4 dni o tej samej porze bufuję wszystko co mam do zbufowania przy minimalnej pracy wyspy bez bufa (2 z 96 godzin to jest 2%) mogę tyle przeboleć

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Na testowym jest kościół, na razie to budynek dekoracyjny. A gdyby produkować w nim wodę święconą?
    ja bym nie szla w te strone, bo nastepnym pomyslem beda egzorcyzmy zamiast banow

    (dlugosc banow - popieram )

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    zeby penelopa zauwazyla watek i przekazala dalej ,to trzeba nabic postow, jestem na tak, moze zamiast miesa dac rude admaantu, fasole i ryby
    na fasolę się zgodzę, ale na rude adamantu nie. nie każdy robi po kilka przygód dziennie, więc prędzej czy później znowu zabraknie.

    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Z wody w magazynie prowiantu produkować 3 nowe bufy x2,x3 i x4 trwające 57 godzin.
    a czemu trwające 57h?

    wracając do tematu to jak najbardziej jestem na tak.
    "Everybody lies"

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.