Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: moje pismo

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra

    moje pismo

    mam to gdzieś co wy myślicie o moim pisowni ze pisze za dużo błedów, że to nie da sie rozczytać mnie to nie obchodzi czy się zemnie śmiejecie tylko prosze jedno już o moim piśnie nie piszać bo czuje sie taki kurde smutny ze chyba niedługo depresji dostane.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wojtek, to zrob tak: przyjrzyj sie postom innych osob. Porownaj dlugosc zdan, ilosc znakow przestankowych (kropki, przecinki itd). Sprawdz, czy potrafisz po jednokrotnym szybkim przeczytaniu ich postow, zrozumiec, o co tam chodzi.

    Sposob, w jaki piszesz, bardzo utrudnia (przynajmniej mi) zrozumienie, o co w Twoich wypowiedziach chodzi. Zanim przebrne przez opis, odcyfruje Twoje intencje, to juz trace ochote na analizowanie poruszanego zagadnienia samego w sobie i odnoszenie sie do niego...

    To, ze inni zwracaja Ci uwage na to, to dlatego, ze CHCA zrozumiec, szybko i bez problemow, temat, ktory komentujesz. Ulatw nam to, prosze, bedziemy wdzieczni : )

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kaleczysz nasz ojczysty język. nie śmiejemy się z ciebie, tylko chcemy, żebyś zaczął pisać poprawnie. jak nie umiesz to kup sobie słownik, albo w ogóle nie pisz.

    drugi problem to w twoich pomysłach nie ma konkretów, a w jednej nowości chcesz zamieścić 100 innych.
    "Everybody lies"

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Wojtek, to zrob tak: przyjrzyj sie postom innych osob. Porownaj dlugosc zdan, ilosc znakow przestankowych (kropki, przecinki itd). Sprawdz, czy potrafisz po jednokrotnym szybkim przeczytaniu ich postow, zrozumiec, o co tam chodzi.

    Sposob, w jaki piszesz, bardzo utrudnia (przynajmniej mi) zrozumienie, o co w Twoich wypowiedziach chodzi. Zanim przebrne przez opis, odcyfruje Twoje intencje, to juz trace ochote na analizowanie poruszanego zagadnienia samego w sobie i odnoszenie sie do niego...

    To, ze inni zwracaja Ci uwage na to, to dlatego, ze CHCA zrozumiec, szybko i bez problemow, temat, ktory komentujesz. Ulatw nam to, prosze, bedziemy wdzieczni : )
    czyli mam pisać krótko i na temat i bez błędnie

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtek91 Zobacz posta
    bez błędnie
    bezbłędnie
    "Everybody lies"

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtek91 Zobacz posta
    czyli mam pisać krótko i na temat i bez błędnie
    Nie wymagajmy cudow. Ale po prostu przemysl, co chcesz napisac, zanim wyslesz. Istnieja rowniez programy/funkcje do sprawdzania pisowni (od siebie moge dodac, ze czepiaja sie braku polskich znakow ).
    Niektorzy przed wyslaniem/publikacja tekstu, prosza kogos o przeczytanie, by sprawdzic, czy przekaz w wiadomosci jest czytelny dla odbiorcy.

    Powodzenia : )

  7. #7
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Są programy do sprawdzania poprawności pisowni, niemal każdy edytor tekstu jest wyposażony w funkcje podkreślania błędów.
    Twój problem, to "pisze jak piszę i mam gdzieś żeby to poprawić".

    Założę się, że nie czytasz po sobie zanim coś opublikujesz, bo piszesz słowa, które są totalnie niezrozumiałe. Gdybyś przeczytał, wyłapałbyś.
    Zanim wkleisz kolejny post, wrzuć go do edytora tekstu, zaznacz całość i kliknij sprawdzanie pisowni. Popraw to, co się da. Przeczytaj jeszcze raz i dopiero opublikuj.

    Powodzenia!

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.