Zobacz wyniki ankiety: Popierasz?

Głosujących
142. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    128 90.14%
  • Nie

    9 6.34%
  • Nie obchodzi mnie to

    5 3.52%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Odbudowa po burzy : zmniejszenie kosztow

  1. #1
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odbudowa po burzy : zmniejszenie kosztow

    Nie ma sie w zasadzie co nad tym rozdrabniac : proponuje zmniejszenie kosztu w cemencie i prochu+saletrze odpowiednio 10-krotnie i dwukrotnie, przy jednoczesnej trzykrotnej redukcji wypadajacych SC.

    Wychodzi na to ze to jest jedna z przygod ktore z najdluzszych poszukiwan wypadaja najczesciej, wypadaloby cos zrobic aby byl jakis sens ja odpalac a nie by istniala tylko po to zeby bylo pare setek obiektow w gwiezdzie wiecej.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To takie dzieci sawanny nowej epoki

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja bym się przyczepił tylko do ilości potrzebnej zaprawy, 1100 wg poradnika z wiki to przynajmniej ze 3 razy za dużo, a cała reszta mogła by zostać.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie jest za drogo.
    Ja bym proponował zmniejszyć ilość zaprawy z 1.100 do 200-250 pod warunkiem zwiększenia szans na wpadanie mini przygód.
    Moneta z 4% na 12%
    Panda 8% na 24%
    Zaproszenie z 18% na 64%
    Dla mnie to już byłaby zachęta na robienie tego scenariusza.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja ani razu jeszcze nie zrobiłem, nie opłacalna tak jak np ds. więc jestem za zmniejszeniem kosztów.
    "Everybody lies"

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Generalnie jest za drogo.
    Ja bym proponował zmniejszyć ilość zaprawy z 1.100 do 200-250 pod warunkiem zwiększenia szans na wpadanie mini przygód.
    Moneta z 4% na 12%
    Panda 8% na 24%
    Zaproszenie z 18% na 64%
    Dla mnie to już byłaby zachęta na robienie tego scenariusza.
    To byloby mile z perspektywy osoby ktora ma 100k zaprawy w zapasie i chce szybko przerobic 200 scenariuszy na 1-2 levele. Tyle, ze jakos nie spodziewam sie zeby BB zwiekszylo szanse na questy ze scenariusza ktory nie wymaga zadnej walki do poziomu takiego jak w dosc trudnych przygodach.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #7
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Jak dla mnie obniżenie do 200 zaprawy byłoby okej, reszta parametrów może zostać bez zmian, zamiast zmieniać szansę przy mini, można byłoby dorzucić do dropa szansę na ciekawy budynek - w końcu to "najrzadszy" scenariusz, to warto go jakoś podrasować ;-) Dodatkowo warto byłoby zrobić coś z doświadczeniem za scenariusze.. niby mały wysiłek, ale przy 28 mln expa z 65 na 66 lv.. to musiałbym zrobić ich tysiące, żeby pasek się ruszył z miejsca

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem na nie, koszty są do przyjęcia

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja też jestem na nie - chyba że proporcjonalnie zostanie zmniejszona szansa na mini. Przy propozycji Sparkza co bogatsi gracze mogliby wbić przy okazji eventu setki milionów doświadczenie klikając mechanicznie, a to byłoby przegięcie w drugą stronę.

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ja też jestem na nie - chyba że proporcjonalnie zostanie zmniejszona szansa na mini. Przy propozycji Sparkza co bogatsi gracze mogliby wbić przy okazji eventu setki milionów doświadczenie klikając mechanicznie, a to byłoby przegięcie w drugą stronę.
    Red sugerowal zwiekszenie szans na mini, mi to osobiscie bez roznicy bo istotne jest tylko przerobienie 250 sztuk jakie mam w gwiezdzie.

    Poza tym jakie setki milionow ? masz ponad 60% szans ze nie dostaniesz zadnego questu, wiec realnie za 1 scenariusz, usredniajac, masz moze z 40-50k. Zapasy jakie zgromadziles przez ostatnie kilka miesiecy starcza moze na -nascie, ale na pewno nie na kilkaset milionow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.