Zobacz wyniki ankiety: Popierasz?

Głosujących
142. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    128 90.14%
  • Nie

    9 6.34%
  • Nie obchodzi mnie to

    5 3.52%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Odbudowa po burzy : zmniejszenie kosztow

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobra, z setkami może przegiąłem :P Ale nie zmienia to faktu, że jest to kupowanie doświadczenia i chociaż teoretycznie nie ma w tej grze zwycięzców zrobimy w ten sposób z settlersów pay-to-win. Już premium daje wystarczająco dużego kopa płacącym graczom - mnie też się spieszy do 75 i mam środki na takie zabawy, ale uważam że będzie to deprymujące dla większości graczy.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Tak z ciekawości: w dropie są gwiezdne - jak obniżymy koszty przygody, to posypią się gwiazdki. Będzie co z nimi robić, czy będzie narzekanie na bezużyteczność gwiazdmonet?

  3. #13
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    na jakieś 15 przygód nigdy nie wpadły mi gwiezdne i mini Iphoris :P

  4. #14
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie zrobiłam jeszcze ani jednej. Nawet żeby sprawdzić co to i z czym się je. Nie wydam ot tak po prostu 1200 zaprawy, kiedy jeszcze garść budynków nie upnięta, a one są ważniejsze.
    Jak już nie będę miała co z zaprawą robić, to może zrobię raz, żeby wiedzieć o czym mowa. Jak na razie, kolejny śmieć w gwieździe.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    Jak na razie, kolejny śmieć w gwieździe.
    jak ktoś wysyła grubasów na przedłużone to ten śmieć robi się dość obszerny w gwieździe
    "Everybody lies"

  6. #16
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Tak z ciekawości: w dropie są gwiezdne - jak obniżymy koszty przygody, to posypią się gwiazdki. Będzie co z nimi robić, czy będzie narzekanie na bezużyteczność gwiazdmonet?
    Zalozylem sobie ze koszt w zaprawie trzebaby obnizyc tak z 5-10 krotnie (aby mozna bylo zrobic 1-1.5 scenariusza co alibabe, bo mi mniej wiecej tak wypadaja). Oczywiste jest ze ilosc wypadajacych SC trzebaby zmniejszyc przynajmniej ze 3 razy, biorac pod uwage ze ze scenariusza wypadaja tez pandy i monety (ponoc).

    A co do samych SC to one sa generalnie malo uzyteczne, bo przy obecnych mozliwosciach ich wydawania daja relatywnie malo (bo co to jest mozliwosc zniszczenia 1 oddzialu w 1 obozie raz na 1,5 dnia albo zniszczenie 1 obozu raz na 3-4 dni). Paradoksalnie gdyby ilosc wypadajacych SC zwiekszyc to moze byloby nawet lepiej, bo wtedy wydawaloby sie je nie tylko na buffy ale np na dodatkowe zdradzone krawce co wplyneloby pozytywnie na wbijanie expa.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zakładając, że kupujemy za GM tylko:
    Premium, klejnoty i bitewne premki dziennie potrzeba średnio 600 monet.
    Skoro wpadają tylko z dropów to wcale nie tak mało.
    Ze scenariusza wpada niby 500 ALE NIE Z KAŻDEGO więc akurat tego bym nie ruszał.

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Tak właściwie, nie licząc odbudowy, cement jest surowcem bez stałego odpływu. Przygody cementowe i tak się robi (bo budynki i exp i koszty małe wbrew pozorom, bo zużywa się głównie nadmiarowa platyna i pracują koszary, które i tak stoją, tylko piwo leci jak głupie), poszukiwania też, więc jeśli się nic nie zmieni, w pewnym momencie zacznie się przesyt, jak teraz z fasolą.

  10. #20
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W pewnym momencie sie zacznie, tyle ze ciezko powiedziec kiedy to nastapi, biorac pod uwage, ze:

    - mozliwosci wydawania obu surowcow sa zblizone (zaprawy w duza wioske idzie wepchnac pewnie cos kolo 100-150k)
    - fasoli w dropie leci, liczac zgrubnie, prawie 10x tyle
    - fasola leci z wiekszej ilosci przygod, do tego wykonywanych przez wieksza rzesze ludzi (krawce od 48 lvl, alibaby realnie od 56-57)
    - fasola leci wszystkim robiacym przygody od ponad 3 lat, a nie tylko w okresie eventow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.