Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Rzucanie psikusów w evencie

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Rzucanie psikusów w evencie

    Jako, że za rzucenie psikusów jest nagroda (w sumie 85 dyń i 60 punktów do osiągnięć) będzie to dość nagminne.
    Pomny zeszłorocznych doświadczeń apeluję o rozsądek.
    W pierwszej kolejności rzuć psikusy nieaktywnemu znajomemu, jeżeli nie masz takiego lub nie chce ci się szukać i MUSISZ rzucić aktywnemu znajomemu to najpierw spytaj się go o zgodę, jeżeli ciebie to przerasta bo koniecznie musisz to zrobić pod jego nieobecność to przynajmniej rzucaj tylko na spauzowane budynki.
    W zeszłym roku namiętnie nawiedzali mnie gracze pod moją nieobecność i zatrzymywali pół wyspy zostawiając spauzowane w spokoju.
    Dobrze, że w tym roku BB rozwiązało kwestię "podkradania" golemów, to był drugi problem zeszłorocznego eventu.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie w gildii nie było większego problemu, nawet ze znajomymi. oczywiście zdarzali się nadgorliwcy, ale sporadycznie.
    a rzucanie psikusów osobom aktywnie grającym można tylko nazwać [cenzura].
    "Everybody lies"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    mnie to akurat nie przeszkadzało poza tym widac kto wrzucił można oddac

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Jak kogoś przyłapiesz na takich żartach, to mu miks kanapkowo-półmiskowy parę razy dziennie, ewentualnie inne premie o zróżnicowanej długości i mu się odechce.
    Jak ma rozwinięte i zbilansowane rolnictwo, to można się pokusić o atak na silosy (psiki; kanapki, półmiski jeśli silosy wyważone na działanie na premiach), jest szansa na wysuszenie pól i przestój.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przez 2h, bo tyla trwa psikus nikomu się chyba gospodarka nie zawali, a jeśli tak to współczuje jemu i jego umiejętności rozplanowanie gospodarki

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    przez 2h, bo tyla trwa psikus nikomu się chyba gospodarka nie zawali, a jeśli tak to współczuje jemu i jego umiejętności rozplanowanie gospodarki
    Jak Ci dam lekkiego kuksańca to się uśmiechniesz, drugi już taki zabawny nie będzie a trzeci wkurzy.
    Fakt, gospodarka mi się nie zawali ale takie zachowanie wkurza zwłaszcza jak masz kilku takich bezmyślnych "orłów" dziennie z wizytą.

  7. #7
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    red jul- zawsze mozna wywalic takich dowcipnisiow ze znaj, i zostawic tylko w znaj osoby zaufane i kumate
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak wiesz którzy to tacy dowcipnisie to po co ich w znajomych trzymać.
    Mi możesz wrzucać ile chcesz, od tego są cukierki co by przekuć to na swoją korzyść, i są tanie podobnie jak i psikusy.
    Tak więc zapraszam na włości w halloween

  9. #9
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Też wypraszam "znajomych", jak ktoś ma gdzieś, to dlaczego mi miałoby zależeć? myślę, że w jakiś sposób to rozwiązuje problem.

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    (1)Jak wiesz którzy to tacy dowcipnisie to po co ich w znajomych trzymać.
    (2)Mi możesz wrzucać ile chcesz, od tego są cukierki co by przekuć to na swoją korzyść, i są tanie podobnie jak i psikusy.
    Tak więc zapraszam na włości w halloween
    (1) Mam ponad 1100 znajomych, od dawna tego nie ogarniam i nie chce mi się robić porządków. Znalezienie w obecnym systemie i przy co chwila resetującej się listwie gracza którego poziomu nie znam to mordęga. Więc brutalnie rzecz ujmując - nie chce mi się. Wolę, żeby mi nikt nie ruszał wyspy i nie zmuszał mnie do wywalania ze znajomych.
    (2) Ciekawe czy byłbyś taki radosny, gdyby to było robione pod Twoją nieobecność, możesz mieć zylion cukierków i to za darmo tyle, że nie masz szans ich użyć. Ja mam ten problem z powodu poziomu. U wszystkich znajomych jestem na pierwszej stronie, nie świeci się kropka? - to można wejść i rzucać. Nie dość że chamstwo to leniwe.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.