Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Sortowanie w gwieździe

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród


    Poprawcie to sortowanie o których pisali przedmówcy i wywalcie tych dwóch generałów z pomiędzy geologów !!
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta


    Poprawcie to sortowanie o których pisali przedmówcy i wywalcie tych dwóch generałów z pomiędzy geologów !!
    u mnie wszyscy gienkowie zwią się "trzy spacje" i są po kolei. nie wchodzą pomiędzy geologów czy grubasów.
    "Everybody lies"

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale mowa o sortowaniu domyślnym lub po typie. Wtedy źle sortuje, a nie o sortowaniu po nazwie
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    Ale mowa o sortowaniu domyślnym lub po typie. Wtedy źle sortuje, a nie o sortowaniu po nazwie
    ale ja cały czas mam domyślne ;p
    "Everybody lies"

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No widzisz, a u innych nie są po kolei, więc BB popełniło gdzieś błąd i powinni to poprawić.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie nazwa generała ma znaczenie, wstawiłem każdemu generałowi spację i po przelogowaniu na sortowaniu domyślnym zmieniło kolejność...
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Jeżeli zauważyliście jakiekolwiek nieprawidłowości, proszę napisać w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    To i ja dołożę 3 grosze od siebie. Co do gienków to jak wyżej ale to mi za bardzo nie przeszkadza natomiast bardzo irytuje mnie zmiana miejsca geologów Za każdym razem zamieniają się miejscami. Tłumaczę: mam 4-ech wesołych (wiem, nie jest to duża liczba ale...) są różnie wyszkoleni, za każdym razem zmieniają się miejscami! Żeby trafić właściwego mam 25% szans Możliwe że podobnie jest z grubasami ale ich wysyłam zawsze w jednym celu więc szczerze powiem że nie zauważyłem
    Reasumując: było by super jak by nie latali po gwieździe, nie wymagam żeby byli sortowani według wyszkolenia ale żeby byli cały czas w tym samym miejscu.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez darekd3k2 Zobacz posta
    To i ja dołożę 3 grosze od siebie. Co do gienków to jak wyżej ale to mi za bardzo nie przeszkadza natomiast bardzo irytuje mnie zmiana miejsca geologów Za każdym razem zamieniają się miejscami. Tłumaczę: mam 4-ech wesołych (wiem, nie jest to duża liczba ale...) są różnie wyszkoleni, za każdym razem zmieniają się miejscami! Żeby trafić właściwego mam 25% szans Możliwe że podobnie jest z grubasami ale ich wysyłam zawsze w jednym celu więc szczerze powiem że nie zauważyłem
    Reasumując: było by super jak by nie latali po gwieździe, nie wymagam żeby byli sortowani według wyszkolenia ale żeby byli cały czas w tym samym miejscu.
    wystarczy "nazwać" każdego 1, 2, 3, 4... itd i będą po kolei

    tych których używam "trzymają" kolejność, a tych bez nazwy non stop zmieniają kolejność
    "Everybody lies"

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oczywiście że można ich nazwać, wtedy sortowanie mi już nie potrzebne bo wystarczy że najadę myszką na gości i po nazwie będę wiedział że to ten :P
    Powiedz mi jeszcze co mogę zrobić za koderów żeby to działało jak należy oprócz zmiany nazwy geologów?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.