Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 112

Wątek: Dyskusja - Pierwsze informacje - Ewent Halloween 2016

  1. #91
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dziękuję za wszystkie sugestie i opinie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #92
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeczytałem dzisiejszy pamiętnik, i wynika z niego że pola dyń będą aktywne przez cały event tzn. do drugiej fazy zakończania, o ile oczywiście będzie miał co eksploatować.

  3. #93
    konkur4
    Opis ulepszonego gospodarstwa może wskazywac na to, że zostanie wycofany z handlu. Albo też to zwykłe niedopatrzenie.

  4. #94
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A i jeszcze mnie zastanawia Sumienny geolog i Drakul, nie ma wzmianki że są nowe limity, ciekawe, jak nie będzie można nabyć to szkoda, będzie mniej dyn do nazbierania

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja chciałem jeszcze wrócić do wątku, że wprowadzenie do gry czegoś co nazywa się tabliczka Ouija, to na prawdę zły pomysł.
    Otóż, wczoraj (idąc oczywiście do kościoła - była niedziela) widziałem na mieście plakat nowego filmu "Ouija".
    Generalnie, utwierdziłem się w przekonaniu, że to bardzo demoniczna sprawa z tą tabliczką.
    Bardzo źle że wprowadzają do gry coś co wygląda na taki przedmiot.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  6. #96
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jesli Ci to nie daje spokoju to donies na BB do lokalnego egzorcysty albo innego szamana.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #97
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nie rozumiem tego uzupełnienia/premii "nawóz", uzupełnia 10 dyń, a koszt to 75 dyń, jaki jest w tym sens, stracić 75 dyń żeby uzyskać powiedzmy 40 przy premii x4 ?

  8. #98
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Ja nie rozumiem tego uzupełnienia/premii "nawóz", uzupełnia 10 dyń, a koszt to 75 dyń, jaki jest w tym sens, stracić 75 dyń żeby uzyskać powiedzmy 40 przy premii x4 ?
    Jak Ci pole dyń padnie, to kupujesz to, używasz na padniętym polu i się odnawia z ilością 10 dyń. Dzieki premii x4 strata z tego tytułu wyniesie jedynie 35 dyń, zawsze mogło być gorzej.

  9. #99
    Elelkal_
    Chodzi o to, że premia ta służy do "uratowania" cmentarza no i jeszcze 10 dyń w zapasie Prosty przykład to kopalnie. Co się stanie, gdy padnie nam kopalnia bo zapomnieliśmy wrzucić doładowanie złoża ? Jedynie co możemy zrobić, to ją skasować, znaleźć złoże i postawić nową, pal licho jeśli to zwykła na 1 czy 2 poziomie ale jeśli to przemysłowa czy inna to już trochę szkoda. Tutaj mamy identyczną sytuację. Dzięki tej premii gdy "padnie" nam cmentarz to zamiast kasować cmentarz, rzucamy "nawóz" i możemy ładować do niej kolejne doładowania dyń. Świetna premia w przypadku gdy, został nam ostatni cmentarz i z jakiegoś powodu zapomni nam się go doładować/wyłączyć.

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy cykl zadań "zapomniani" będzie dostępne dla wszystkich czy od jakiegoś lvlu? gdzieś obiło mi się o oczy że jest to cykl dla lvlu 66+, jak się w takim razie ma możliwość zrobienia osiągnięcia?
    jeśli ktoś ma potwierdzone info to będę wdzięczny
    pozdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.