Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 112

Wątek: Dyskusja - Pierwsze informacje - Ewent Halloween 2016

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    ... 375 -wesoly geolog ...
    Sumienny geolog będzie, a nie wesoły

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie licząc Ulepszonej chatki łowcy jeleni zapowiada się chwilo słabiutko

  3. #23
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Policzmy sobie - mam 17 chatek, żeby mieć taką samą produkcję muszę mieć 9 nowych,
    Zaoszczędzam 8, jakoś nie będę miał parcia na wymianę.

  4. #24
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ulepszone są tylko 2x szybsze od zwykłych, a nie jak było to wcześniej 3x, szkoda.
    Nie robiłem przygód bo wywaliło mi błąd uszkodzonego obszaru serwera, ale mają dropić dosypki do pół dyń a nie same dynie. Ktoś to sprawdzał?

  5. #25
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Pomysł z chatkami jest poroniony. Przecież Chatka łowcy jeleni to tak naprawdę ulepszona Chatka łowcy. Teraz proponuję zrobić ulepszoną wersję, ulepszonego silosu - w takim zamyśle bedziemy bawić się bez końca Zamiast tego można byłoby pokusić się o wprowadzenie ciekawego odkrywcy, np. takiego, który przynosiłby kontynuacje przygód, począwszy od krawców, po alibaby (czasami trzeba zrobić 8 x skarb mądrości, żeby wpadł Alladyn i Lampa oliwna). Ewentualnie pomyśleć nad fajnymi i opłacalnymi przygodami związanymi z wydarzeniem - tutaj pole manewru jest ogromne

  6. #26
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez THEBADDEST Zobacz posta
    Ewentualnie pomyśleć nad fajnymi i opłacalnymi przygodami związanymi z wydarzeniem - tutaj pole manewru jest ogromne
    Oni nawet poza eventami maja problem ze zrobieniem oplacalnych przygod, a co dopiero w trybie naglym, gdy trzeba zrobic cos co musi byc gotowe za 2 miesiace
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Ulepszona chatka łowcy jeleni, hmm dobrze że starych nie ulepszyłem na 6lvl
    Wygląda obiecująco,
    Grasz tak długo co w tym evencie jest obiecujące?
    Jeżeli nie ulepszyłeś chatek łowcy na 6 za zaprawę to musisz jej mieć spory zapas.
    Jak dla mnie event nudny jak flaki z olejem
    W każdym kolejnym mamy tylko ulepszenia budynków która jak ktoś miał zbilansowaną gospodarkę to dawał rade, wiec nic nowego nie będzie dla mnie.
    Ulepszyli młyny wodne, magazyny, rzeźnika, chatki, stawy rybne a przyszłość to pewnie piece miedzi albo mennice.

    Długo mieliśmy budynki na 5 lvl i każdy dawał radę, teraz jest możliwość podniesienia na 6 ( 5 budynków na 6 i jedno miejsce wolne jest)
    Sorki ale ja nie widzę czegoś obiecującego w takim evencie.

    Wzięli by się za dropy z przygód aby można było robić coś innego niż drwali czy złodziei.
    Co mi po budynku który skraca czas produkcji jak obecna produkcja daje rade bez premii a jak wrzuci się premie to jest nadwyżka.
    Mnie się znudziło robienie tylko 1 przygody aby zdobyć kolejny lvl.
    Handel umarł, wymiany umarły, czat globalny milczy (bynajmniej na serwerze na którym gram)
    Tyle w temacie.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli jak co roku to samo tylko obrazki będą inne.

    No po prostu REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #29
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ArturGrab, jakby czas był skrócony 3x jak w innych ulepszonych to by było ciekawe, bo można by było zaoszczędzić pare spotów na budynki, w obecnej formie już tak obiecująco nie wygląda.
    Dosyć żałośnie wszytko wygląda, premie które mało co dają. Dla mnie przydatne będą na pewno szkółki, farmy i magazyny, to zawsze się może przydać. To co się jeszcze kupi zależało będzie od dostępności dyń, czy to z przygód czy to z rynku. Specjaliści jacyś wybitnie nie są. Obecnie już tak wielu generałów nie jest potrzeba. Dużo ataków kilkufalowych na obozy jest w sprytnym czy bohaterze, kolejne trudniejsze przygody to już z nowym wojskiem, a tam dużo obozów daje rade sam Major. Tak więc zapas generałów zgromadzony przez pare lat jest wystarczający.

  10. #30
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Ulepszyli młyny wodne, magazyny, rzeźnika, chatki, stawy rybne a przyszłość to pewnie piece miedzi albo mennice.
    Akurat stawy nie są ulepszone, bo produkują tyle samo, ile zwykły rybak. Nie widzę tu powodu do narzekania. Z roku na rok gra staje się jeszcze bardziej rozbudowana. Dodawanie tych budynków też ma jakiś cel. Tobie może nie są one potrzebne, ale za to inni gracze wykorzystają szansę zwiększenia produkcji danego surowca. A jak kiedyś BB wprowadzi zmianę, gdzie ta zwiększona produkcja znajdzie wykorzystanie, tacy jak Ty zaś będą narzekać, że inni mają łatwiej, tak jak to ma teraz miejsce w przypadku msw. Sam event też się zmienia na lepsze. Skończy się niechciane ubijanie golema przez znajomych, dynie będą dostępne z poszukiwań, wprowadzą doładowania do cmentarzy, nic tylko się cieszyć. Jeśli Ci się nie podoba to jak zwykle masz wybór, czy brać udział w evencie czy nie. Ale jak to zwykle bywa, Ci go najwięcej narzekają, pod koniec eventu chwalą się, ile to rzeczy nie nakupowali za surowce eventowe.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.