Zobacz wyniki ankiety: System walk

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 7.14%
  • nie

    12 85.71%
  • nie mam zdania

    1 7.14%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Settlersowe walki

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra

    Settlersowe walki

    Chyba każdy kiedyś tam grał w normalne setty i każdy wie ze sie sterowało każda jednostka osobno ( niekiedy małym odziałem ) według mnie to powinno wrócić. Ale żeby dużo nie zmieniać to ładowanie wojsk i szkolenie będzie takie same, ale samo dotarcie gienka do obozu wróga otwiera mapke żebyśmy my mogli atakować wroga albo wprowadać go do pułapek. może to by utrudniło troche gre ale też by gracz mógł się ucieszyć że sam walczy ze musi pomyśleć bo może stracić wojo.

    Mam nadzieje że system walk sie zmieni na taki jaki jest w normalnych settach.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w pierwszych settlersach nie sterowało się wojskiem, jedynie wysyłało. sama walka to czysty przypadek. żadnych pułapek nie było. szkolenie polegało na wyprodukowaniu złotej monety i dostarczeniu do garnizonu z wojskiem.
    wojtek przestań kombinować.
    nie.
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 14.08.2016 o 12:27
    "Everybody lies"

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    w jedynke nie grałem to niewiem grałęm w 3 i 4

  4. #4
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    wojtek, nie- jak widze masz bardzo wiele pomyslow, proponuje ci je najpierw przedstawiac na g1 i gildyjnym, to poznasz co serwer o tym i gildia mysli, a pozniej dopiero na forum
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W której części ręcznie się sterowało wojskiem, grałem we wszystkie i wszędzie chyba się wysyłało armie, która sama walczy?

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie uzyskał wystarczającej liczby pozytywnych głosów, by mógł zostać przekazany wyżej.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.