Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: Zmiany w grze - 23.08.2016 - opinie

  1. #11
    tomassos
    Dlaczego nie można grupować generałów według typu skoro teoretycznie jest to możliwe? Mimo prób kolejność się nie zmienia, a nie mam ochoty każdego z osobna gienka opisywać według alfabetu.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez tomassos Zobacz posta
    każdego z osobna gienka opisywać według alfabetu.
    Niestety nie ma innej możliwości. Póki co. Może w 2021 naprawią
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar YOGI196212
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nowe menu gwiazdy to lipa - pomieszani specjaliści ( w poprzednim w kolejności wiedziałem który jakie ma możliwości ). Myślałem że specjaliści zostaną oddzieleni od generałów (lepiej by wygladało ).

  4. #14
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po kilku szybkich testach doszedłem do wniosku, że najlepszą opcją, która zadowoliła by prawie wszystkich, była by możliwość samodzielnego ręcznego ustawienia kolejności elementów menu gwiazdy. Każdy by sobie poukładał wszystko pod siebie. Np premie, każdy gracz mógłby sobie ustawić na początku to co używa najczęściej. Przygody jednego rodzaju (wszystkie Bagienne Wiedźmy, Mroczne Bractwa itd) oczywiście przesuwało by się całą grupą. Wymagało by to dodania jakiegoś konfiguratora dostępnego gdzieś z gwiazdy, np ikonka obok przycisku zamykania.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 23.08.2016 o 21:46

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Customizacje to im zostawmy na przyszlosc gdy juz naucza sie mniej skomplikowanych rzeczy, np sortowania.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Po kilku szybkich testach doszedłem do wniosku, że najlepszą opcją, która zadowoliła by prawie wszystkich, była by możliwość samodzielnego ręcznego ustawienia kolejności elementów menu gwiazdy. Każdy by sobie poukładał wszystko pod siebie. Np premie, każdy gracz mógłby sobie ustawić na początku to co używa najczęściej. Przygody jednego rodzaju (wszystkie Bagienne Wiedźmy, Mroczne Bractwa itd) oczywiście przesuwało by się całą grupą. Wymagało by to dodania jakiegoś konfiguratora dostępnego gdzieś z gwiazdy, np ikonka obok przycisku zamykania.
    Witam!

    Bardzo dziękuję za opinię.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mi się podoba. O wiele łatwiej jest mi wyszukać dowolną przygodę.

  8. #18
    sarenka_bambi
    Tak sobie czytam i z tego co widzę to wiecznie wszystkim nic nie pasuje ... Cieszmy się że w ogóle coś robią a gra nie stoi w miejscu

  9. #19
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sarenka_bambi Zobacz posta
    Tak sobie czytam i z tego co widzę to wiecznie wszystkim nic nie pasuje ... Cieszmy się że w ogóle coś robią a gra nie stoi w miejscu

    jesli jest prosba o opinie, czy to oznacza, ze to jest miejsce na kadzenie i ze jest ok? czy raczej na mowienie prawdy i bycie szczerym?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #20
    sarenka_bambi
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    jesli jest prosba o opinie, czy to oznacza, ze to jest miejsce na kadzenie i ze jest ok? czy raczej na mowienie prawdy i bycie szczerym?
    Horis Ty jak zawsze szukasz zaczepek nawet tutaj? Mało jest opinii pochlebnych, same narzekania - o to mi chodziło a Ty się zaraz doszukujesz braku merytoryki, weź Ty sie zastanów nad soba

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.