Zobacz wyniki ankiety: Uważasz, że to dobry pomysł?

Głosujących
72. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, dałby większą funkcjonalność boisku

    62 86.11%
  • Nie, jest dobrze

    4 5.56%
  • A mi to Lotto

    6 8.33%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Boisko piłkarskie

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Boisko piłkarskie

    Aktualnie przydatność boiska piłkarskiego jest niewielka.
    Największym hamulcem jest 23 godzinna przerwa między jakimikolwiek zadaniami.
    Co oznacza, że jeżeli zapuściłem bufa na ludki to z bufem na na miecze muszę poczekać te 23 godziny.
    Dlatego proponuję, żeby każdy buf miał swój osobny limit co oznaczałoby, że jednego dnia można bufować i ludki i miecze.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji i głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Pomysł fajny, a od siebie dodałbym jeszcze możliwość automatycznego przedłużania premii, np z zakresu od 1-10 z informacją na kopertę o jej zakończeniu

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wystarczyłoby przedłużyć czas trwania buffa
    "Everybody lies"

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na to bym nie liczył.
    Ale wprowadziłbym 2 dodatkowe zmiany
    1. Buffowanie 1 raz dziennie a nie co 23 godziny.
    2. Wprowadziłbym więcej buffów (na przykład Mecz w deszczu - +200% do produkcji wody)
    Wszystkie 3 zmiany mocno podniosły by wartość użytkową boiska.
    Wtedy nawet krótki czas działania buffów nie byłby tak upierdliwy.

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moim zdaniem ulepszenie budowli po evencie jest złym pomysłem. Widzisz że w trakcie eventu jest dany budynek do kupienia, stwierdzasz że jest słaby, a tu nagle po evencie zmieniają go tak, że jest naprawdę dobrą budowlą - nie można tak. Gdyby ktoś wiedział, że ta budowla będzie w przyszłości tak ulepszona, to może by się zdecydował na zakup.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Patryszon Zobacz posta
    Moim zdaniem ulepszenie budowli po evencie jest złym pomysłem. Widzisz że w trakcie eventu jest dany budynek do kupienia, stwierdzasz że jest słaby, a tu nagle po evencie zmieniają go tak, że jest naprawdę dobrą budowlą - nie można tak. Gdyby ktoś wiedział, że ta budowla będzie w przyszłości tak ulepszona, to może by się zdecydował na zakup.
    Idąc tym tokiem myślenia to nie można nic ulepszać. Bo przecież postawiłam 20 mieczników, dodali ulepszenia, premke i potrzebuje już tylko 15. A tyle surowców nie potrzebnie wydałam Wiadomo, ze w ewencie się bierze wszystko, a nuż się kiedyś przyda. Zabronisz też dokładania przygód, bo nie którym się mma nie opłacało kupować, czy robienia tiki, bo 2 MO to był szczyt nieopłacalnych zakupów?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Idąc tym tokiem myślenia to nie można nic ulepszać. Bo przecież postawiłam 20 mieczników, dodali ulepszenia, premke i potrzebuje już tylko 15. A tyle surowców nie potrzebnie wydałam Wiadomo, ze w ewencie się bierze wszystko, a nuż się kiedyś przyda. Zabronisz też dokładania przygód, bo nie którym się mma nie opłacało kupować, czy robienia tiki, bo 2 MO to był szczyt nieopłacalnych zakupów?
    Mieczników masz ciągle dostępnych, boisko raz na 4 lata.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Patryszon - boisko jest pierwszy, raz i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie ponownie dostępne w evencie (zakładam, że niedługo za klejnoty się pojawi). Już co najmniej 2 budynki "mało przydatne" podczas eventu doczekały się ulepszenia. Z tego co piszesz wnioskuję, że boiska nie kupiłeś, mogły być dwa tego powody:
    1) Uznałeś je za nieopłacalne i teraz jesteś przeciw, żeby przypadkiem nie wyszło że się pomyliłeś.
    2) Nie było Cię stać, więc co by nie oferowało na początku, to i tak byś nie kupił, więc nie powinno Ci robić różnicy co oferuje.

    W obu przypadkach zachowujesz się jak ogrodnika pies, Tobie nic nie ubędzie ale z zasady jesteś przeciwny, żeby przypadkiem inni nie mieli lepiej.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.