Zobacz wyniki ankiety: Uważasz, że to dobry pomysł?

Głosujących
72. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, dałby większą funkcjonalność boisku

    62 86.11%
  • Nie, jest dobrze

    4 5.56%
  • A mi to Lotto

    6 8.33%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Boisko piłkarskie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    @Patryszon - boisko jest pierwszy, raz i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie ponownie dostępne w evencie (zakładam, że niedługo za klejnoty się pojawi). Już co najmniej 2 budynki "mało przydatne" podczas eventu doczekały się ulepszenia. Z tego co piszesz wnioskuję, że boiska nie kupiłeś, mogły być dwa tego powody:
    1) Uznałeś je za nieopłacalne i teraz jesteś przeciw, żeby przypadkiem nie wyszło że się pomyliłeś.
    2) Nie było Cię stać, więc co by nie oferowało na początku, to i tak byś nie kupił, więc nie powinno Ci robić różnicy co oferuje.

    W obu przypadkach zachowujesz się jak ogrodnika pies, Tobie nic nie ubędzie ale z zasady jesteś przeciwny, żeby przypadkiem inni nie mieli lepiej.
    Boisko kupiłem, ale patrzyłem na to jako ozdobę, bo mimo wszystko uważam, że bonus jest słaby.
    Ale załóżmy że nie kupiłem.
    Jakby coś w przyszłości okazało się przydatne, czego nie zauważyłem teraz - oczywiście, nie mógłbym narzekać.
    Ale jak budynek dostałby w międzyczasie jakieś ulepszenie, które zwiększa jego przydatność, no to już co innego.

    Chociaż dla mnie to bez różnicy, czy będzie ulepszone czy nie, bo nie walczę o wysokie miejsce w rankingu, tylko dla zabawy, pisze tylko co mogą pomyśleć osoby, które właśnie o ranking walczą.
    Ostatnio edytowane przez Patryszon ; 30.07.2016 o 12:32

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przyznaję, że rozwaliłeś mi system tym że kupiłeś i nie chcesz ulepszenia. Rozumiem, że szkółki o ile masz, to też do ozdoby na pierwszym poziomie, a specjalny magazyn prowiantu używasz do robienia podstawowych premek, bo dodatkowych receptur nie wykupiłeś?

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powiem tak, dla mnie to obojętne czy będzie ulepszone czy nie, bo nie walczę o ranking, jednakże patrząc na tych co kupują diamenty lub o ranking walczą - nie wydaje mi się sprawiedliwe, że coś ma konkretną funkcję i konkretną cenę, dopiero po kupnie, zostaje ulepszone.
    Widzisz w sklepie słaby komputer za dość wysoką cenę. Chyba nie oczekujesz, że po pewnym czasie sam z siebie komputer podwoi sobie ram, pamięć i wgl.

    Dlatego nie jestem przekonany.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ale sa rzeczy ktore z biegiem czasu zyskuja na wartosci im starsze tym drozsze

  5. #15
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Patryszon Zobacz posta
    Boisko kupiłem, ale patrzyłem na to jako ozdobę, bo mimo wszystko uważam, że bonus jest słaby.
    Ale załóżmy że nie kupiłem.
    Jakby coś w przyszłości okazało się przydatne, czego nie zauważyłem teraz - oczywiście, nie mógłbym narzekać.
    Ale jak budynek dostałby w międzyczasie jakieś ulepszenie, które zwiększa jego przydatność, no to już co innego.
    Ciekawe, czy na szkółki wiejskie lub ulepszony magazyn prowiantu tak samo narzekałeś, kiedy je "ulepszali".
    Boisko od początku jest do dupy, co nie oznacza, że jest to kryterium do jego pacyfikacji. To jak z inwestycją na giełdzie. Kupujesz jak jest niska cena, nikt Ci nie zapewni, że po kupnie będzie lepiej, ani nie zagwarantuje, że nie będzie gorzej. Tak trzeba na to patrzeć, jak na inwestycję w lepszą przyszłość, a nie na chwilową modę.

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do dalszej dyskusji i głosowania, ponieważ abym mogła przekazać pomysł deweloperowi, powinno być około 40 głosów na tak.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bump ; )

    Jest powyzej 40, z gory dziękujemy ; )

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Do usług!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.