Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym, aby ciastkiem sezamowym bufować koszary i elitarne koszary?

Głosujących
110. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    85 77.27%
  • nie

    19 17.27%
  • obojętnie

    6 5.45%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Ciastko sezamowe na koszary

  1. #31
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Akurat ja się nie lenię, czytałem temat od początku i byłem neutralny. Dopiero jak zobaczyłem jeden z powodów dla jakich lobbujesz akurat za ciastkami napisałem te parę zdań
    Tylko że poważnie patrząc na sprawę, akurat to proponowane ciastko mi się nie podoba przeciez nie z powodu ilości różnych premi w magazynie!
    Chyba zapomniałeś napisać na początku że taka premia będzie głównie dla graczy od 56 levela, bo wcześniej nikt nie robi alibabek by mieć do nich większy dostęp? Może poza handlem gdzie by miała kosmiczne ceny? (''zwykły'' skunks już teraz kosztuje tysiąc fasolek)
    A jakbyś sam się nie lenił to byś przeczytał choćby 3 posty wstecz gdzie pisali, że na następnym evencie pojawią się nowe premie na koszary. Może wystarczy tylko wprowadzić któryś z nich do produkcji i odczujemy poprawę - co chyba jest bardziej realne niż ta proponowana zmiana.
    Akurat zawartość mojej gwiazdy ma w tym wszystkim żadne znaczenie i nie to jest powodem "lobbowania", bo skunksów mam dwie setki. Gdyby którakolwiek z halloweenowych premii załatwiała problem, to nie było by tego tematu bo stać mnie na kupienie zapasu na rok, ale premia na godzinę czy dwie może być traktowana co najwyżej awaryjnie, albo jako wypełniacz żeby "wyrównać" godziny, bo bezgłowy jeździec ma niestety błędny opis (można go rzucać na stajnie i elitarne stajnie).

    Cena skunksa jest wynikiem jego niedoboru na rynku i będzie jeszcze rosła, gdyż nie ma możliwości zwiększenia jego produkcji per serwer poza przyrostem graczy (którzy z założenia też go będą potrzebowali), mogą na tym skorzystać jedynie nieuczciwi gracze, bo tylko przez multikonta można sobie podnieść produkcję tej premki.

    O ciastkach w mojej gwieździe napisałem tylko w odpowiedzi na post Misiora, że będzie ich brakować na magazyn prowiantu, bo z mojego przykładu wynika że wcale nie musi tak być. A argument, że nie przeszkadzało Ci, dopóki nie okazało się, że mi pomoże jest... słaby.

    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    rzucając tylko sobie co 12h starczy ci na 68 dni, jeżeli znajomy to 103 dni, a jak się skończą to napiszesz kolejną propozycję o kolejną zmianę buffa?

    jeżeli doszła by jeszcze możliwość buffowania koszar to jeszcze krótszy czas wychodzi.

    zrozum nie jestem przeciwny twojemu pomysłowi, ale komplikuje trochę grę.
    Ale ja cały czas 1001 noc robię i ciastek mi cały czas przybywa. Nie mam rzuconych non stop ich na magazyn, tylko raz na dobę znajomy mi rzuca czyli mam ok 4-5h przerwy. A jak będzie je można rzucić na koszary elitarne, to jeszcze więcej ich będzie leciało, bo częściej drwala będę mógł robić.. Poza tym nie jest chyba dla Ciebie problemem wybranie na co masz torbę tęczowego śniegu rzucić, więc nie wiem dlaczego wybór na co rzucić ciastko ma Ci grę komplikować...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.05.2018 o 15:07 Powód: połączenie postów ;)

  2. #32
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pierwsze - nowy buf z excelsiora nie rozwiąże sprawy gdyż trwa 6 godzin a jest do zdobycia (średnio, bo to losowanie) co 5-7 dni i to pod warunkiem, że nie używamy kryształów na zadania niższego poziomu.
    Po drugie - Ciastko jest na magazyn prowiantu i niech tak zostanie, potrzebny jest nowy buf x4 na 12 godzin najlepiej własnej produkcji.
    Po trzecie - problem z niedoborem skunksów można rozwiązać albo przynajmniej mocno złagodzić wprowadzając możliwość bufowania przez znajomych.

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Zachęcam do dalszej dyskusji i głosowania, ponieważ abym mogła przekazać pomysł deweloperowi, powinno być około 40 głosów na tak.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ja tylko chciałem nieśmiało zapytać, czy propozycja została przekazana?

  4. #34
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oby nie
    "Everybody lies"

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podbijam, 80 na tak ; )

  6. #36
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł został przekazany!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.