Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym, aby ciastkiem sezamowym bufować koszary i elitarne koszary?

Głosujących
110. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    85 77.27%
  • nie

    19 17.27%
  • obojętnie

    6 5.45%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Ciastko sezamowe na koszary

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem na NIE
    Powodów kilka, jeden tkwi u zarania pomysłu.
    Dlaczego właśnie ciastko sezamowe, nie jakaś inna premia, też nie przeznaczony pierwotnie dla koszar?
    Mamy nadgodziny, zaciąg, Myersa, Skunksa, premii na ekspedycyjne koszary nie liczę. Dla produkujących wojsko 7 dni w tygodniu to może mało, ale czemu zmieniać przeznaczenie akurat tego buffa a nie np. torby śniegu? Albo czemu nie tworzyć kolejnej premii dostępnej dzięki recepturze z specjalnego magazynu lub boiska piłkarskiego? Jak się bawić, to się bawić

    A najprościej dodać wytwarzanie jakiejś ,,starej'' premii w specjalnym magazynie prowiantu (po zakupie przepisu!), albo dodanie do produkcji kolekcji u władyki jednej z 3 premii, które pojawią się w czasie Halloween.
    Jeszcze prościej, fajniej byłoby gdyby błędny opis działania niektórych premii był samospełniającą się wróżba i bez wielkich modyfikacji można by premiować koszary na wyspach znajomych
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 01.09.2016 o 12:34

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar malpitlen111
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem na Nie, Czemu???? powodów jest kilka, np. do koszar jest dostępny 5 premek, cytuje ,, Mamy nadgodziny, zaciąg, Myersa, Skunksa" i była (jest) jeszcze 1 premka która dawała x4 na 2h nazwy nie pamiętam, premek do magazynu prowiantu jest tylko 2 tzn . zajączek z czekolady i sezamkowe ciastko.
    To po jakie licho zabierać premkę z jednego miejsca i dodawać do drugiego jak można by było zrobić aby jedna premkę od koszar zabrać ( wymienić) na taką która by dawała x4 na 12h np. Pytanie do właściciela pomysłu. Pomyślałeś o tym ze te ciastko wypada w dropach z przygód i deweloperzy by musieli pozmieniać co nieco dropów??? Bo jak najprawdopodobiej zeby ta premke zmienic deweloperzy by ja napewno nie zostawili ja do zdobyciach w dropach...... Reszte zostawiam deweloperom , do niech należy oistatnie słowo.

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez malpitlen111 Zobacz posta
    Jestem na Nie, Czemu???? powodów jest kilka, np. do koszar jest dostępny 5 premek, cytuje ,, Mamy nadgodziny, zaciąg, Myersa, Skunksa" i była (jest) jeszcze 1 premka która dawała x4 na 2h nazwy nie pamiętam, premek do magazynu prowiantu jest tylko 2 tzn . zajączek z czekolady i sezamkowe ciastko.
    To po jakie licho zabierać premkę z jednego miejsca i dodawać do drugiego jak można by było zrobić aby jedna premkę od koszar zabrać ( wymienić) na taką która by dawała x4 na 12h np. Pytanie do właściciela pomysłu. Pomyślałeś o tym ze te ciastko wypada w dropach z przygód i deweloperzy by musieli pozmieniać co nieco dropów??? Bo jak najprawdopodobiej zeby ta premke zmienic deweloperzy by ja napewno nie zostawili ja do zdobyciach w dropach...... Reszte zostawiam deweloperom , do niech należy oistatnie słowo.
    Nawet nie wiem, czy jest sens odpisywać, jak czytać Ci się nie chciało...
    Ale... Nie chcę zabierać premii z magazynu prowiantu, tylko dopisać jej funkcjonalność rzucania na koszary. Też wolałbym całkiem nową premkę, ale jak po zapowiedzi nowej "wyjątkowej" premii na koszary okazało się, że będzie ona do rzucenia mniej więcej raz na dwa tygodnie na 6h, to przestałem wierzyć że sami doczekamy się czegoś sensownego. Ciastko wybrałem z tego powodu, że ma idealne parametry na nową premię koszarową, bo nie jest przegięte w żadną stronę - sposób i ilość zdobywania też nie są tu bez znaczenia i liczę, że jeśli pomysł zostanie przyjęty, to BB nic w lootach mieszało nie będzie. Jest to o tyle uzasadnione, że możliwość używania sezamka na elitarnych koszarach da nam możliwość zdobywania większej jego ilości, co zniweluje "ubytek" ilości tej premii w użytkowaniu na magazynie prowiantu (chociaż ja osobiście sporo na plus z nimi w tej chwili wychodzę i patrząc po spadających cenach na handlu nie ja jeden).
    Nowa premia bezsprzecznie jest potrzebna nie tylko dla intensywnie grających, bo zużycie skunksa per serwer już jest pewnie większe niż możliwości jego produkcji, na czym stracą "biedniejsi" gracze, bo ich zwyczajnie na dokupowanie nie stać, a własnych potrzeb nikt z dwoma koszarami nie jest w stanie pokryć.

  4. #24
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    baqslaw chodzi o to, że jak księgi wejdą do mag.prow. to ciastka też się szybko pokończą.
    "Everybody lies"

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale ja prawie cały czas mam specjalny na ciachu i 137 ciach w gwieździe aktualnie...

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ale ja prawie cały czas mam specjalny na ciachu i 137 ciach w gwieździe aktualnie...
    To ja bym wolał kije i marchewki jako dodatkową premię na koszary, bo mam 99 a ciastka tylko 2
    Baqslaw chodzi o to, że pewnie więcej premi na koszary się przyda, ale BB nie zmieniało chyba nigdy ich przeznaczenia jak już je do czegoś przypisało by iść na rękę graczowi, więc i teraz tego nie zrobi
    nie zmieni działania ciastka sezamowego bo masz potrzeby i 137 w magazynie, ani kijów i marchewek itp bo np. ja też mam potrzeby i 99 sztuk
    Prędzej już w odpowiedzi na zapotrzebowanie mogą dodać kilka premii na koszary do sklepu i zrobić promocję na klejnoty

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    To ja bym wolał kije i marchewki jako dodatkową premię na koszary, bo mam 99 a ciastka tylko 2
    Baqslaw chodzi o to, że pewnie więcej premi na koszary się przyda, ale BB nie zmieniało chyba nigdy ich przeznaczenia jak już je do czegoś przypisało by iść na rękę graczowi, więc i teraz tego nie zrobi
    nie zmieni działania ciastka sezamowego bo masz potrzeby i 137 w magazynie, ani kijów i marchewek itp bo np. ja też mam potrzeby i 99 sztuk
    Prędzej już w odpowiedzi na zapotrzebowanie mogą dodać kilka premii na koszary do sklepu i zrobić promocję na klejnoty

    Ale ja nigdzie nie napisałem, że mają zmieniać bo mam ich za dużo w magazynie, nie będę się co stronę się powtarzał dla leni co czytają tylko trzy ostatnie posty :P Kije i marchewki mam x187 BTW.
    BB do pewnego czasu w lootach też nic nie zmieniało, "bo balans", a w pewnym momencie się okazuje, że może więcej zaprawy lecieć z niektórych i piracka rezydka z banitów np. więc nie tracę nadziei.

  8. #28
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ale ja prawie cały czas mam specjalny na ciachu i 137 ciach w gwieździe aktualnie...
    rzucając tylko sobie co 12h starczy ci na 68 dni, jeżeli znajomy to 103 dni, a jak się skończą to napiszesz kolejną propozycję o kolejną zmianę buffa?

    jeżeli doszła by jeszcze możliwość buffowania koszar to jeszcze krótszy czas wychodzi.

    zrozum nie jestem przeciwny twojemu pomysłowi, ale komplikuje trochę grę.
    "Everybody lies"

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale ja nigdzie nie napisałem, że mają zmieniać bo mam ich za dużo w magazynie, nie będę się co stronę się powtarzał dla leni co czytają tylko trzy ostatnie posty :P Kije i marchewki mam x187 BTW.
    Akurat ja się nie lenię, czytałem temat od początku i byłem neutralny. Dopiero jak zobaczyłem jeden z powodów dla jakich lobbujesz akurat za ciastkami napisałem te parę zdań
    Tylko że poważnie patrząc na sprawę, akurat to proponowane ciastko mi się nie podoba przeciez nie z powodu ilości różnych premi w magazynie!
    Chyba zapomniałeś napisać na początku że taka premia będzie głównie dla graczy od 56 levela, bo wcześniej nikt nie robi alibabek by mieć do nich większy dostęp? Może poza handlem gdzie by miała kosmiczne ceny? (''zwykły'' skunks już teraz kosztuje tysiąc fasolek)
    A jakbyś sam się nie lenił to byś przeczytał choćby 3 posty wstecz gdzie pisali, że na następnym evencie pojawią się nowe premie na koszary. Może wystarczy tylko wprowadzić któryś z nich do produkcji i odczujemy poprawę - co chyba jest bardziej realne niż ta proponowana zmiana.
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 02.09.2016 o 00:42

  10. #30
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    ''zwykły'' skunks już teraz kosztuje tysiąc fasolek
    powaznie ?

    wychodzi na to, ze nie tylko nie bedzie 75 lvl do wakacji jak sie niektorym w zeszlym roku marzylo, ale jak sie premie skoncza to moze nawet do 2020ego zaden sie nie pojawi
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.