Zobacz wyniki ankiety: Czy warto wprowadzić pomysł

Głosujących
82. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    57 69.51%
  • Nie

    25 30.49%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Alternatywa dla misji z robieniem przygód

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    pytano o opinie
    - jest tu napisane ze brakuje misji z ekspedycjami

    wiec swa opinie wyrazilem, a widac ci co sa na nie nie wyrazaja opini zeby nie bylo takiej reakcji jak na moja
    Chodziło o opinie do pomysłu, może źle się wyraziłem. Zakładam więc, że do samego pomysłu nie dałeś jeszcze żadnego głosu?

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolonie powinni przebudowac od podstaw albo skasowac w ogole, przynajmniej oszczedziliby nieogarnietym zmagania sie z bugami.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla uściślenia: jako wybór przygoda-ekspedycja, tak. Zastąpienie zadań z przygodami zadaniami z ekspedycjami, nie.

    Tak od podstaw to bym tych kolonii nie przebudowywał, jak na moje potrzeby wystarczyłoby dać więcej swobody i możliwości ich obrony. Niezależnie od ich (braku jakiejkolwiek) wartości są czasami miłym przecinkiem dla krawców i alibabek. A że robię je mniej czy bardziej regularnie, to fajnie byłoby móc wykorzystać je do zg.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    jestem na nie- ekspedycje to takie pseudo pvp, settlersy mnie przyciagnely ze nie ma obligatoryjnego pvp, a ten pomysl by sprowadzal gre w tso do przymusowego pvp
    Ja jestem na tak. Oczywiście nie w przypadku kiedy chodzi o konkretną przygodę jak DMK (to powinni w ogóle usunąć, nie każdy ma taki nadmiar czasu, żeby go na to tracić). Ale kiedy w zadaniu ogólnie jest przygoda do zrobienia to niby czemu nie ekspedycja, kiedyś były. Ich zrobienie i tak zajmuje więcej czasu niż np przygody balonowej czy bliźniaków

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Ja jestem na tak. Oczywiście nie w przypadku kiedy chodzi o konkretną przygodę jak DMK (to powinni w ogóle usunąć, nie każdy ma taki nadmiar czasu, żeby go na to tracić). Ale kiedy w zadaniu ogólnie jest przygoda do zrobienia to niby czemu nie ekspedycja, kiedyś były. Ich zrobienie i tak zajmuje więcej czasu niż np przygody balonowej czy bliźniaków
    Więcej czasu? Bo według mnie to ekspedycje robi się o wiele szybciej, no i są przynajmniej są dużo ciekawsze. W przygodach czekasz 15/30 min aż gienki dojdą. W większości przygód jest zadanie "Zniszcz wszystko". W ekspedycji, gienki chodzą szybciej, cel zawsze "Zniszcz szefa" i nawet przy olbrzymich 3. poziomowych ponad 50% obozów jestem w stanie ominąć.

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli jest wybór to oczywiście, że na tak.
    Pomijając wszystko inne - robienie zadań nie jest obowiązkowe.
    Mamy różnorodność graczy, również takich którym PvP się podoba i się w to bawią.
    Brak w zadaniach PvP w pewien sposób ich krzywdzi.

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No więc, ja - autor tematu, chciałbym poprosić tych, co dali głos na NIE, o uzasadnienie swojej opinii

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Kolonie powinni przebudowac od podstaw albo skasowac w ogole, przynajmniej oszczedziliby nieogarnietym zmagania sie z bugami.
    Ja nie widziałem żadnych bugów, może co najwyżej gra się zacinała i żołnierze mi przez to ginęło, ale to raczej wina neta, niż samej gry
    Ostatnio edytowane przez Patryszon ; 11.08.2016 o 20:33

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Patryszon Zobacz posta
    No więc, ja - autor tematu, chciałbym poprosić tych, co dali głos na NIE, o uzasadnienie swojej opinii
    Odpowiem za nich:

    1. nie, bo nie
    2. nie, bo nie doczytałem i nie zrozumiałem
    3. nie, bo BB to zepsuje
    4. nie, bo ja nie robię ekspedycji a inni mają grać tak, jak ja

    (można wybrać wiele odpowiedzi)

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    (...)
    1. nie, bo nie
    (...)
    To jest kwintesencja podejścia wielu wypowiadających się w temacie nowych pomysłów.
    To ci z bajki o złotej rybce
    "A ty Polak co byś chciał - żeby sąsiadowi wyzdychały wszystkie krowy"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.