Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: opcja do okienka "trybik" :)

  1. #1
    Osadnik Awatar seiko
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia

    opcja do okienka "trybik" :)

    witam,
    na początku chciałbym pochwalić za pomysł
    możliwość zmiany opcji gry mających wpływ na jej wydajność (ikonka trybika) bez potrzeby uruchamiania samej gry (po zalogowaniu) okazuje się nierzadko bardzo przydatna.

    ja do owego okienka dodałbym jeszcze jedno ustawienie dla opcji animacji buffów. obecnie możliwe jest tylko włączenie lub wyłączenie tych animacji - jak wielki wzrost wydajności powoduje ich wyłączenie polecam sprawdzić wszystkim, którzy na raz podpalone mają 100 chałupek i więcej. Nie narzekam na zbyt szybki komputer, więc wyłączenie animacji buffów bardzo mnie kusi, z drugiej strony chciałbym wiedzieć czy dana chałupka płonie czy nie. Można byłoby dodać więc jakąś opcję "pomiędzy" dostępnymi dotychczas. mam na myśli zastąpienie dotychczasowych animacji buffów jakimiś mniej procesorożernymi (oczywiście jako opcja).

    co na to graficy BB?
    --
    Wszystkim rasistom życzymy kolorowych snów.
    Są wśród nas tacy, od których lepsze jest tylko cokolwiek innego.
    "jeśli ciężka praca dawałaby bogactwo to najbogatsi byliby niewolnicy"

    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Proszę o utworzenie ankiety i zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem pojawienia się obowiązkowej w tym dziale ankiety, temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.