Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Dev Blog - Letnia edycja

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    same ogólniki, możemy tylko gdybać co mają na myśli bb-owcy. dopóki nie będzie konkretów na testowym, szkoda strzępić języka i wróżyć z fusów.
    "Everybody lies"

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja dopiszę coś z innej beczki, aczkolwiek dotyczy to przygód. Powinni też zmodyfikować nieco nagrody za zadania gildyjne. Wg mnie to trochę dziwne, jeżeli za ukończenie np dzielnego dostajemy 15 monet gildyjnych, a za niektóre zadania tych monet jest więcej, wystarczy tylko coś mieć w posiadaniu lub coś wydać, dosłownie wystarczą dwa kliknięcia myszką.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    A skąd nagle ta dyskusja nad zwiększaniem expa za przygody? Bo kilkunastu graczy miało życiowy cel osiągnąć 75 lvl do początku lata i teraz płaczą bo się nie udało? Przecież w tej grze ci którzy kupują klejnoty mają tyle ułatwień że nie trzeba dodatkowo psuć gry w aspekcie który dotyczy także tych graczy którzy klejnotów nie kupują

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    XXL wprowadzono 9 miesięcy temu.
    Mam w tej chwili 67 poziom czyli sroce spod ogona nie wypadłem a nie mam nawet 20% do 75 poziomu. Co oznacza, że przede mną jeszcze 4x9 miesięcy czyli 3 lata. Problem w tym, że mi się już nie chce, nie mam motywacji żeby poświęcać tyle czasu na grę.
    Najbliższy poziom w którym pojawia się coś nowego to 70, trzeba mieć 35%, obrazowo powiem tak - trzeba 100 razy osiągnąć 50 poziom.
    Dlatego potrzebny jest kolejny kop w grze żeby to przyspieszyć.
    A na słowa że jak się osiągnie 75 poziom to znów zastój odpowiem tak - dało sie 75 poziom zrobic, da się i 100

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Co ma byc to bedzie, wydaje mi sie ze nie mamy wplywu na to co wymysla, jeszcze mi sie chce, nie wiem na jak dlugo... odejde ja, przyjda inni, mysle ze BB moja nieobeznosc nie zmartwi, wiec po co pytac o opinie??

  6. #16
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba nie zdają sobie ludzie sprawy, że wbicie np na 67lvl z 50 (jak redzik) potrzeba mniej expa niż np z 74 na 75
    "Everybody lies"

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    to całe bilansowanie ... nie wiem kto nad tym duma ... ale o ile nie planuja wprowadzic zmian w dropach zgodnie z tym co napisali, a raz na jakis czas powinni, powiedzmy 5 przygod rocznie, o tyle np dla takiej owczarni jako pierwszego budynku z łancucha powinni wprowadzic robienie wełny z czegos a nie z niczego, np zboze + woda, wtedy wykorzystywany byłby surowiec podstawowy ze starego łancucha, a ponoc to maja zamiar rozruszac, o reszcie juz wyzej napisano.

    Podobnie rzecz ma sie z elitarna stajnia - do wyprodukowania elitarnego konia potrzebny jest 1 koń ze starego łancucha - sens posiadania stajni jest na chwile obecna zaden, bo i tak juz nikt MB nie robi albo prawie nikt, gdyby zrobili np ze do wyprodukowania 1 konia w stajni elitarnej potrzeba 10 koni to tez by mialo jakis sens w kontekscie "bilansowania" itd itd, skoro do 1 wojaka elitarnego potrzeba az 50szt napitku to... to czemu nie ???

    Mogliby tez w ramach "rozszerzenia" "XXL +" dodac kolejna wysepke w miejscu gdzie troche jej brak dziwnie wyglada, do podbicia np od 71 lvlu tak aby domknac wyspe glowna od wschodu ... z jakimis złożami oczywiscie i w miare duza ilościa miejsca do zabudowy tak na powiedzmy 30 budynkow standardowych 2x2.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Screenshot - 2016-07-17 , 13_38_21.jpg, 
wyświetleń: 140, 
rozmiar: 51.4 KB, 
ID: 2771.  
    Ostatnio edytowane przez marceliagdy ; 17.07.2016 o 13:43
    wyspa w permanentnej przebudowie

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piszą o zmianach, a jakieś zmiany chyba wprowadzają nikogo o tym nie informując... jak wcześniej odkrywcy przynosili nawet i 2 alibabów wzwyż, tak teraz jak przyniosą jednego na 3 wysłania to góra, a tak przeważnie przynoszą scenariusze i kooperacyjne, przecież wiadomo że jak wysyłam odkrywcę na te najdłuższe poszukiwania to liczę na alibabę, a nie na kooperacyjne czy czarnych rycerzy, jak mam robić alibaby i tym samym zbliżać się do tego 70 jak nie mam co robić ? krawcami mam nadganiać ? krawcami się nie chce, a z handlu nie będę kupował dla zasady, chodzi o to żebym miał te przygody i je robił. Inna sprawa że robiąc alibabę drwala zauważyłem zmiany od strony graficznej, czyli jakieś zmiany już są.
    Tak w ogóle to jak się popatrzy na ten cały xxl, który już jest bodajże od kilku miesięcy, a dokładnie na te przygody z 1001 nocy, to wydaje się że nikt nad nimi nie myślał... konkretnie chodzi mi o wypadanie kolejnych przygód, trzeba zrobić dobre kilkadziesiąt przygód żeby móc zrobić choć raz księżniczkę, o pałacu żeby wpadł z księżniczki to nawet nie ma co pisać jak wg wiki jest na niego 5%...
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 19.07.2016 o 14:23 Powód: edytuję bo chcę :P

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    RedJul

    Ja mam w tej chwili 57 lvl i poziom 75 osiągnę za 45 lat. Co ty na to...

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez marceliagdy Zobacz posta
    Podobnie rzecz ma sie z elitarna stajnia - do wyprodukowania elitarnego konia potrzebny jest 1 koń ze starego łancucha - sens posiadania stajni jest na chwile obecna zaden, bo i tak juz nikt MB nie robi albo prawie nikt, gdyby zrobili np ze do wyprodukowania 1 konia w stajni elitarnej potrzeba 10 koni to tez by mialo jakis sens w kontekscie "bilansowania" itd itd, skoro do 1 wojaka elitarnego potrzeba az 50szt napitku to... to czemu nie ???
    Dobrze kombinujesz ale co to za elitarna stajnia, która by robiła z 10 koni jednego super rumaka skoro tyle kosztuje zwykły konik??
    Ogier elitarny powinien kosztować 100 albo 1000 ''zwykłych'' koników robionych wcześniej w zwykłej stajni. Kombinujemy dalej?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.