Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Problem z piłkami przynoszonymi przez odkrywców

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez von_Flaschke Zobacz posta
    nie tylko piłek nie ma (rozumiem, że trzeba było odebrać przed 2:00, pomimo że zostały przyniesione wcześniej).
    od zakończenia eventu zielone grubasy straciły slot na artefakty, a dziewczyna przynosi tylko jedną przygodę (zamiast dwóch)
    Co Ty opowiadasz, jeszcze wczoraj jeden przyniósł mi drwala i torbe czyli musiał to być zielony. Co do dziewczyny to aż tak się im nie przyglądam. Ale zielonym nic nie jest

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie też po evencie nie ma żadnych anomalii jeśli chodzi o fanty przynoszone przez Skrzata i Dziewczynę, tak samo jak przed eventem

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    to się zdarzyło tylko w pierwszym kursie po evencie, w następnych przynosili tak jak powinni

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez von_Flaschke Zobacz posta
    nie tylko piłek nie ma (rozumiem, że trzeba było odebrać przed 2:00, pomimo że zostały przyniesione wcześniej).
    od zakończenia eventu zielone grubasy straciły slot na artefakty, a dziewczyna przynosi tylko jedną przygodę (zamiast dwóch)
    U mnie podobnie. Na 5 szczęśliwych odkrywców 2 lub 3 przynosi dodatkowe premie. Wcześniej przynosili za każdym razem

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.