Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Usuwanie zbednych jednostek wojskowych.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia

    Usuwanie zbednych jednostek wojskowych.

    Fukcję przycisku "usuwania generałów do gwiazdy" proponuję rozszerzyć o możliwość usuwania zbędnych jednostek wojskowych.
    Jeśli zdecydujemy usunąć generała do gwiazdy i będzie on miał przypisane wojsko, jednostki te mogłyby zostać rozwiązane: osadnicy wracaja do populacji a broń, napitek i konie do magazynu.

  2. #2
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tu też brak ankiety.
    Ale jestem na NIE.
    Żadnego rozwiązywania. Jak będę chciała usunąć jednostki wojskowe, to je wybiję, tak jak wybilam oddziały ekspedycyjne.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    proszę o wstawienie obowiązkowej, bezterminowej ankiety. O tym jak to zrobić, znajdziesz w tym linku.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak. Nie bardzo widzę powód, dla którego taka funkcja miałaby komukolwiek przeszkadzać.

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja widzę ... czasami chowam tawerniaków ... i teraz zalóżmy , że mam przypisany skład jakiegoś tam bloku, bo w takim stanie wrócił i chcę z jakiegoś powodu go schować. I całe to wojsko mi się ma rozwiązać? Nie po to szkoliłam, żeby rozwiązywać, jeśli zapomnę rozpakować.

    Dlatego jestem na nie.

    Byłabym za, gdyby to było w formie opcjonalnej Kto chce, ten rozwiązuje. Ale w obecnej formie - NIE.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 16.06.2016 o 16:28

  6. #6
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    jestem na absoltunie nie- zawsze zbedne wojo mozna wyslac na dropa lub kooperacyjna- tak wojo mozna wybic, a przy okazji jeszcze zysk czyli dropik bedzie

    i gdzie jest ankieta?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    A ja widzę ... czasami chowam tawerniaków ... i teraz zalóżmy , że mam przypisany skład jakiegoś tam bloku, bo w takim stanie wrócił i chcę z jakiegoś powodu go schować. I całe to wojsko mi się ma rozwiązać? Nie po to szkoliłam, żeby rozwiązywać, jeśli zapomnę rozpakować.
    Słusznie. Rozwiązanie jako opcja a nie automat.

    Horis, to mniej więcej jak powiedzieć "jestem absolutnie przeciw budowie mostu, skoro rzekę można przepłynąć wpław". Takie argumenty trzymają mnie przy życiu, dziękuję.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ktoś ambitny obszedł by rzekę dookoła :P

  9. #9
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    a ktoś pomysłowy przeszedłby by ta samą do kwadratu :P

    ja tez jestem przeciwna, wytłucz sobie wojsko strategu :P
    poza tym, na wyższym levelu ten problem chyba już nie istnieje, więc tym bardziej... tłucz, tłucz, tłucz i problem zniknie :P

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia
    Ale.... jeśli usuniesz generałów z wojskiem to ono teraz "wyparowuje" bez śladu. Więc jeśli zapomnisz rozpakować to stracisz ich bezpowrotnie.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.