Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65

Wątek: Typowanie meczów - dyskusja.

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BRAZYLIA !!!!
    W tym wątku dyskutujemy o samym typowaniu a nie typujemy

  2. #32
    konkur4
    Niekórzy tego nigdy nie zrozumieją.

  3. #33
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rumburack Zobacz posta
    Polska
    Jasne,
    "Polska miszczem Polski"
    Czytanie ze zrozumieniem boli

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    typowania z ostatnich dwóch dni, które pojawiły się w tym temacie, przeniosłam do ich prawidłowego wątku (wszystkie były "Polska". Przed nami już ostatni mecz naszej reprezentacji, więc w ci, którzy "zabłądzili" mogą znaleźć swoje typy tutaj.
    Bardzo również proszę, o pozostawienie tego wątku tym, którzy chcieli by porozmawiać o typowaniach, a swoich faworytów proszę nominować w wątkach o konkretnym meczu.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    W tym komunikacie pisze wyraźnie, żeby podać wynik.
    A gracze sami sobie domówili, żeby podać numerek drużyny podanych przez moderatora.
    Choć przyznam, moderatorzy niech wezmą pod uwagę, to że gra ta jest ... PEGI-7
    Więc wielu zaczęło ledwo podstawówkę i informacja musi do nich również "dotrzeć".

    Nie chcę obrażać starszych graczy, bo ja sam się czasami zastanawiam o co chodzi tej osobie co posta pisze,
    ponieważ każdy interpretuje posta na swój sposób.
    Zapewne masz racje. W takim razie jesteś w elicie intelektualnej Po zmoderowaniu wątku w zabawie wzięło aż 277 osób. Dla porównania w typowaniu poszczególnych meczy bierze udział średnio grubo ponad 1,5 tys.

    Zagadka w takim razie dla elity:
    w wyścigu bierze udział 24 kierowców. konkurs polega na wytypowaniu kto zdobędzie pierwsze i drugie miejsce. wyniki należy podać w formacie X:Y.... Pod tą informacja jest ponumerowana lista kierowców.
    Podajesz kierowców z pierwszego i drugiego miejsca czy ich czasy??

    Chcę tylko pokazać że zasady konkursu nie są jednoznaczne. Pomijam już fakt, że nikt nie wie w jaki sposób będzie wybierany zwycięzca. Zostało około 30 osób, które mają jeszcze szanse na zwycięstwo w konkursie. Rozumiem, że jak nikt nie trafi dokładnego wyniku to nagrody przepadają? czy może ten kto będzie najbliżej wyniku wygrywa?


    EDIT:
    Chyba jednak z tą elitą przesadziłem
    Patrząc po twoich postach w wątku wytypuj zwycięzcę też musiałeś przemyśleć jak zapisać swój typ :
    1 Twój post
    2 Twój post
    Ostatnio edytowane przez Milikliades ; 23.06.2016 o 08:43

  7. #37
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie jest kwestia bycia w elicie intelektualnej a umiejętności czytania ze zrozumieniem.
    Ci sami zapewnie gracze typowali wyniki w aktualnym wątku.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    To nie jest kwestia bycia w elicie intelektualnej a umiejętności czytania ze zrozumieniem.
    Ci sami zapewnie gracze typowali wyniki w aktualnym wątku.
    Czytanie ze zrozumieniem niejednoznacznych zasad, prowadzi do różnych interpretacji.

  9. #39
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    Czytanie ze zrozumieniem niejednoznacznych zasad, prowadzi do różnych interpretacji.
    Na tym polega czytanie ze zrozumieniem. Na wyciąganiu właściwych wniosków.
    Zasady były na tyle jasne, że większość nie miała problemów, część najwyraźniej tak a jeszcze jedna grupa nawet nie chciała wnikać, popatrzyła jak to robią inni i wpisała również źle.
    Tytuł tego postu - Typowanie meczów - dyskusja, co w tym niezrozumiałego?
    A mimo to znalazły się orły co podawali tu wyniki meczów.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    po raz kolejny przeniosłam typowania do odpowiedniego wątku. Chciałam przypomnieć, że tutaj tylko rozmawiamy, a typujemy w tych wątkach.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.