Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: Typowanie meczów - dyskusja.

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hiszpania

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    Chciałem się pobawić razem z wami a tu niespodzianka .

    Przykro nam! Ten wątek jest zamknięty!

    Na moim komputerze jest 15.06.2016 10:30

    ???

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2015
    Posty
    71
    Serwer
    Nowy Świat
    Polska !!!!!!!!

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Galuks Zobacz posta
    Chciałem się pobawić razem z wami a tu niespodzianka .

    Przykro nam! Ten wątek jest zamknięty!

    Na moim komputerze jest 15.06.2016 10:30

    ???
    Dzień dobry,

    czas na typowanie był od 10 do 15 czerwca. Informacja o tym, jest umieszczona w pierwszym poście wątku typowań tuż pod podium, nad listą drużyn.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    droga dobrawo, droga penelopo!
    w języku polskim, jeśli podaje się termin: od "x" do "y", oznacza to okres z "y" WŁĄCZNIE, nie WYŁĄCZNIE. (od 1. do 2. dowolnego miesiąca to dwa dni, a nie jeden.

    opierając się na komunikacie podanym przez penelopę miałam zamiar typować dziś, a uniemożliwiono mi to. czuję się oszukana z powodu błędnej informacji.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    W języku polskim "od 10 do 15 czerwca" oznacza 10, 11, 12, 13, 14 i 15 czerwca.

    Pozdrawiam

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar Venomin
    Dołączył
    24.11.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Postawiłbym na Polskę, ale myslac logicznie: jesli wygraja niemcy to mam szanse na nagrode a jak polska tez sie bede cieszyl :P a jak postawie na polske a wygraja niemcy to lipa

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,
    treść konkursu "wytypuj zwycięzcę" jasno mówi: "konkurs polegający na tym, aby wytypować kto zdobędzie pierwsze i drugie miejsce (...) Wynik należny podać w formie X:Y (np 1:0)."

    Postanowiłem postawić na drużyny i podałem, że Belgia wygrywa Słowacja jest na drugim miejscu, podając 11:18 (z tym że wydaje mi się że lista została zmieniona, ponieważ numery moich drużyn były inne) .
    Z tego co widziałem przed zmoderowaniem tematu, wiele osób tak postawiło.
    W chwili obecnej mój typ, jak i wielu innych graczy nie został uwzględniony, bo jednak organizatorom konkursu chodziło o wynik finału XD
    Osobiście uważam, że to są jakieś jaja.

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    Witam,
    treść konkursu "wytypuj zwycięzcę" jasno mówi: "konkurs polegający na tym, aby wytypować kto zdobędzie pierwsze i drugie miejsce (...)
    Wynik należny podać w formie X:Y (np 1:0)."
    W tym komunikacie pisze wyraźnie, żeby podać wynik.
    A gracze sami sobie domówili, żeby podać numerek drużyny podanych przez moderatora.
    Choć przyznam, moderatorzy niech wezmą pod uwagę, to że gra ta jest ... PEGI-7
    Więc wielu zaczęło ledwo podstawówkę i informacja musi do nich również "dotrzeć".

    Nie chcę obrażać starszych graczy, bo ja sam się czasami zastanawiam o co chodzi tej osobie co posta pisze,
    ponieważ każdy interpretuje posta na swój sposób.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    05.11.2013
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Wytupuj zwycięzcę, wynik podaj w formacie x:y bla bla bla". Według mnie ten komunikat był niesamowicie niezrozumiały xD i wcale się nie dziwię, że sporo osób miało problem. Sam nie byłem pewny czy dobrze to zrobiłem ale z tego co teraz widzę to na szczęście dobrze, chociaż i tak wątpię, że wygram.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.