Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Letnie wydarzenie pilkarskie 2016

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    czy dobrze kumam że nie ma piłek z ekspedycji bo nic o tym nie jest napisane?

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    po 1 odkrywcy z najdluzszych nosza max 9 jesli przyniosa bo nei musza ! z extra poszukiwan max 13 co tez jest losowe. z przygod smeiszne ilosci max 15 z niektorych ! wiec jak zawsze neiodszacowany event przez bb. oni licza ze nakupujecie klejkow. bb nei wie co to zabawa eventowa

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    po 1 odkrywcy z najdluzszych nosza max 9 jesli przyniosa bo nei musza !
    Muszą coś przynieść: "100% szans we wszystkich poszukiwaniach"

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja natomiast tu widzę inny aczkolwiek fundamentalny błąd w projektowaniu eventu...Euro 2016 zaczyna się 10.06 a kończy 10.07 dlaczego zabawa organizowana na tę okoliczność zaczyna się 4 dni po rozpoczęciu a kończy 5 dni przez zakończaniem mistrzostw? Czyżby zwiększenie dni w kalendarzu adwentowym (bo to jest adwentowy tylko zaadoptowany) przerastało programistów BB?...... A może wystarczyło, jak się nie chciało 4 liter ruszyć do przystosowania starych pomysłów do nowej rzeczywistości, znajdki,mecze, sklep czyli tzw. I fazę opóźnić o kilka dni tak aby więcej ludzi skończyło mecze, zadania, etc..

  5. #15
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Muszą coś przynieść: "100% szans we wszystkich poszukiwaniach"
    Krótkie to zawsze loteria.

    Cytat Zamieszczone przez strach Zobacz posta
    Ja natomiast tu widzę inny aczkolwiek fundamentalny błąd w projektowaniu eventu...Euro 2016 zaczyna się 10.06 a kończy 10.07 dlaczego zabawa organizowana na tę okoliczność zaczyna się 4 dni po rozpoczęciu a kończy 5 dni przez zakończaniem mistrzostw?
    Bo to event z okazji euro, a nie euro, bo organizuje je BlueByte a nie Fifa, bo sobie tak zaplanowali i tak zrobią, bo zawsze eventy wgrywają we wtorki albo czwartki, bo konserwacja wczoraj była o godzinie 8, a event ma wystartować o 2. Można tak wymieniać w nieskończoność, jaki masz z tym problem? Może akurat rozplanowali tak prace nad eventem, że wcześniej jak 14-go nie da rady wystartować, choć pewnie nie chcieli mieszać z datami, skoro ten 14-sty jest wiadomy od kwietnia. Jak dla mnie mogą wgrać go nawet po euro, jeśli zagwarantują, że w 100% wyeliminują wszystkie błędy i niedopatrzenia.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    a z jakich przygod najczescej wypadaja pileczki?

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Moje planowanie:...
    Do kupienia:
    Boisko - 1499
    Skrzat 2x - 4998
    Patenty - 880
    = 7377
    Takie same plany, ale jak się uda uzbierać na opactwo też kupię, bo ostatnio to napitek na niskim poziomie,
    mimo, iż produkcja cały czas na bufie na trzech opactwach.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 11.06.2016 o 15:01

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja kupię: boisko, 2x skrzat, opactwo, patenty i zaprawa

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Albania flaga koniecznie no i Iranu też musi być bo wpadnie meczet z alibabek i gdzie mi będą sie modlić ?

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W odpowiedzi na mój list chciałbym się zapytać jak kawałek skóry wypełniony gumowym pęcherzem wpada z przygód, tzm ile GAŁ z jednego Byka mi przypadnie ? no ostatecznie łupać groby mogę.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.