Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Piłkarskie konkursy dzienne

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    05.11.2013
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    w wielu postach nie wyświetla się treść typowanej drużyny

  2. #22
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fakt. U nas już mod o tym informował...

    Tak się zastanawiam... Rozumiem, że z chwilą kiedy rozpocznie się mecz dany wątek zostanie zamknięty?

    Co do typowania zwyciezcy Euro , moim zdaniem 15 czerwca to trochę za wcześnie :-)
    Nawet jakby to była 1/8 to prócz wytypowania drużyn trafienie poprawnego wyniku będzie dość trudne.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 11.06.2016 o 15:35

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    09.02.2016
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    mmm gdzie sa nagrody za trafne typowanie w konkursach dziennych?

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja typowałem pierwsze mecze w piątek rano i dwóch pierwszych postów brak akurat Francji Szwajcarii ...

  5. #25
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wchodząc na forum z reguły ograniczam się do czytania nowych postów. Zwykle jest to kilka, kilkanaście.
    Teraz jest to nawet 3 strony z czego większość to typy, takie rozwiązanie mi osobiście przeszkadza.
    Dlatego zaproponowany system głosowania ma dodatkowy plus.

  6. #26
    Osadnik Awatar STEN
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Finał jest 10 lipca o 21:00 a tu trzeba do 15 czerwca wytypować 2-óch finalistów ;}
    Nie uważacie, że to dużo za wcześnie?
    Istota ludzka powinna umieć zmieniać pieluchy, zaplanować inwazję, zarżnąć wieprza, sterować statkiem, zaprojektować budynek, napisać sonet, prowadzić księgę rachunkową, zbudować mur, nastawić złamanie, pocieszyć umierającego, dawać rozkazy, przyjmować rozkazy, działać w grupie, działać samemu, rozwiązywać równania, analizować nowe problemy, roztrząsać nawóz, zaprogramować komputer, ugotować smaczny posiłek, walczyć skutecznie, umrzeć bohatersko. Specjalizacja jest dla insektów... R.A.Heinlein

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez STEN Zobacz posta
    Finał jest 10 lipca o 21:00 a tu trzeba do 15 czerwca wytypować 2-óch finalistów ;}
    Nie uważacie, że to dużo za wcześnie?
    Dlatego, tego nie można nazwać typowaniem, lecz zwyczajnym strzałem w ciemno, bo czym jest typowanie chyba każdy* wie.
    Trzeba mieć rozeznanie, obserwować jak grają drużyny by na tej podstawie wytypować zwycięzce. Tak wczesne "typowanie"
    jest pozbawione wszelkiej logiki, chyba że autor miał na myśli co innego, a użył słowa "typowanie" dla lepszego brzmienia.



    * każdy prócz autora
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 12.06.2016 o 11:41

  8. #28
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie chcą widocznie, żebyśmy mieli za łatwo
    Też już pisałam powyżej, że 15 czerwca to za wcześnie

    Tabelka to rzeczywiście dobry pomysł. Ale myślę , że poprawny wynik byliby w stanie wytypować tylko pasjonaci

    Co do nowych postów... statystyki forum niewątpliwie poszybują w górę
    Nie ma tragedii, mod zamyka wątki na czas... z każdym dniem będzie coraz mniej
    No chyba, że po zakończeniu fazy grupowej Penelopa otworzy kolejne tematy
    Tak czy siak, po Euro znów zostanie na forum tylko kilkanaście osób

  9. #29
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Cieszę się, że tak chętnie głosujecie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #30
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    A ja proponuje zrobić trochę porządków

    1. W konkursie "Wytypuj zwycięzce" chodzi o wskazanie drużyn, które zmierzą się w finale i zaproponowanie możliwego wyniku tego starcia. Znaczna większość postów nadaje się do wywalenia, bo niektóre osoby umieszczają po 10 postów, jak na przykład użytkownik - foYem, który jest zwykłym trollem. Więc powinno być uczciwie - 1 gracz może skomentować post jednokrotnie, bez możliwości jego edytowania.
    2. W tym samym konkursie ludzie chyba nie zrozumieli zamysłu. Większość typuje 3 drużyny (1,2,3 miejsce), zamiast starcia finałowego. Co za tym idzie - posty te również nadają się do wywalenia.
    3. Na jakiej podstawie i kiedy będa wyniki konkursów dziennych? Nie powinno być tak, że po skończeniu każdego meczu jest losowanie poprawnych typów i przyznaje się 1 nagrodę ? Skąd mamy wiedzieć czy moderator rzeczywiście będzie losował zwycięzce, czy po prostu wygrają "ulubiency i znajomi" ?

    Pozdrawiam.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.