Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym aby dodano do gry nowego "magicznego" generała ?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za.

    33 67.35%
  • Nie, jestem przeciw.

    10 20.41%
  • Jest mi to obojętne.

    6 12.24%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nowy "magiczny" generał

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowy "magiczny" generał

    Witam.
    Tak jak w temacie, myślę, że przydał by się nowy generał.
    Patrząc na "Synów Małego Krawca", można by rzec, że przygodę przyjemnie się robi, a mianowicie po podbiciu 1wszej strefy, możemy ją kontynuować praktycznie w trzech kierunkach, na północ, wschód czy zachód. W większości innych przygód takiej przyjemności prawie nie ma, strefy podbijamy po kolei, a patrząc na "Alibaby", robienie ich jest po prostu z czasem nudne i monotonne.
    Gdyby tak się przyjrzeć danej przygodzie (powiedzmy bajkowej), to wyjdzie na to, że tak "na oko", 20% czasu na ukończenie przygody zajmuje nam atakowanie obozów przez generałów, a 80% zajmuje nam czekanie aż generałowie dojdą/powrócą z/do obozu/garnizonu, że już o ich przestawianiu nie wspomnę.
    Tak czy siak, jeżeli ktoś gra ponad 4 lata, to może sobie uzmysłowić ile czasu stracił na samo czekanie na generałów żeby można ich było znowu wysłać na atak na obóz.
    Nie wiem czy w pełni odzwierciedlę o co mi chodzi, ale mniej więcej tak by to wyglądało na prostym przykładzie: generał wychodzi z garnizonu i jakby teleportuje się przy wrogim obozie, po skończonej walce (wygranej czy przegranej) znów teleportuje się tuż przed garnizonem, albo i nawet teleportuje się wprost do niego, to już kwestia inwencji twórczej graczy czy programistów z BB jak by to miało wyglądać.
    Oczywiście przydał by się nowy generał (może mag albo ninja :P) na zasadzie majora czy msw.

    Edit: Obrazek niestety zajmuje 2.5MB
    Spoiler
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 07.06.2016 o 15:02

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja osobiście chce takiego gienia aby mu dać 1r i jednym atakiem zrobić skarb wiedzy

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja czekam na generała inżyniera co nie walczy, ale robi inne ciekawe rzeczy. Z rekrutami wycina przejście przez las, z łucznikami buduje mosty, a z puszkarzami niszczy mniejsze góry i rumowiska. No i oczywiście przy wysłaniu takiego na przygodę pobiera z magazynu trochę narzędzi, desek i prochu.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To nie lepsze byłyby premie specjalne rzucane na generalów? W momencie kiedy chcesz szybko jakiegoś przetransportować, to rzucasz premkę i przenosi. Mogłyby to być albo premie czasowe (chociaż padłaby wtedy koncepcja bloków jakie znamy) lub pojedyncze premki używane po każdym ataku/przeniesienu.
    Ja jestem na nie, wolałabym móc przenosić różnych generałów a nie tego jednego dedykowanego- bo znając życie, to miałby pojemność 200 i byłby nieużytkowy tak de facto.

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez gutafon Zobacz posta
    To nie lepsze byłyby premie specjalne rzucane na generalów? W momencie kiedy chcesz szybko jakiegoś przetransportować, to rzucasz premkę i przenosi. Mogłyby to być albo premie czasowe (chociaż padłaby wtedy koncepcja bloków jakie znamy) lub pojedyncze premki używane po każdym ataku/przeniesienu.
    Ja jestem na nie, wolałabym móc przenosić różnych generałów a nie tego jednego dedykowanego- bo znając życie, to miałby pojemność 200 i byłby nieużytkowy tak de facto.
    Użytkowy, użytkowy... w sam raz do odbierania dropów z krawców Albo innych przygód gdzie wędrówka po mapie trwa 20 min minimum...

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To może inaczej, do tych gienków co są może by tak w końcu dodać obiecany rozwój jak przy odkrywcach/geologach i wtedy podobną opcję dodać jak w opisie, albo coś koło tego.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wersja jaką proponujesz w pierwszym poście mnie nie przekonuje, wydaje się znacznym uproszczeniem (ale na pewno nie byłbym ostatnim, który by z niej skorzystał). Jeśli już, to można by było jakąś miksturę, jakiś tunel czasoprzestrzenny czy wytwarzać, czy kupować w sklepie za SC, z jakimś rozsądnym cooldownem.
    Natomiast bardzo podoba mi się pomysł generała inżyniera zaproponowany przed Dario_J.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł dla Nas ciekawy, ale czy przejdzie ?
    Takim sposobem to byśmy atakowali tylko przywódców, powtórzę TYLKO.
    Pomysł nie przejdzie.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Takim sposobem to byśmy atakowali tylko przywódców, powtórzę TYLKO.
    Wystarczy udostępnić taką sztuczkę tylko w odniesieniu do zwykłych obozów.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Pomysł dla Nas ciekawy, ale czy przejdzie ?
    Takim sposobem to byśmy atakowali tylko przywódców, powtórzę TYLKO.
    Pomysł nie przejdzie.
    Nie do końca atakowali byśmy tylko przywódców, większość z nich, o ile nie wszyscy znajdują się w strefie oddziaływania obozu/obozów, w tym wypadku nic by się nie zmieniło, najpierw obozy, na końcu przywódca.
    Nawet gdyby dzięki temu odeszło sporo obozów, to co by to zmieniło ? robili byśmy więcej przygód, a o to też chodzi.
    Więcej dropów ? a co by to zmieniło, moim zdaniem niewiele, gracze i tak mają już sporo surowców, a i była by większa szansa w niektórych przygodach na dodatkowe budynki w dropie, niektórzy grają ponad 4 lata a budynki takie jak wieża wiedźmy czy bajkowy zamek mogli by policzyć na palcach jednej ręki które im wpadły.
    Więcej przygód, więcej doświadczenia ? można by zmienić zasady, doświadczenie było by tylko za pokonane obozy, dosłownie za te pokonane, gdybyśmy jakiś/jakieś obozy opuścili i atakowali tylko przywódcę/przywódców, to po ich zniknięciu (tych pominiętych) expa by nie było.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.