Zobacz wyniki ankiety: Historia przygód

Głosujących
58. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • za

    33 56.90%
  • przeciw

    10 17.24%
  • obojętnie

    15 25.86%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Historia przygód

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Historia przygód

    Ja staram się zapisywać w excelu, inni też mają swoje metody, ale okazuje się, że nie zawsze te zapiski się pokrywają, a to jeden zapomni, a to drugi zapisze nie tę osobę, przygodę albo datę.
    Może na wzór historii handlu wprowadzić podobną funkcję odnośnie przygód? Kiedy, w czym, komu, od kogo?

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem w czym miałoby to pomóc więc ani mnie to ziębi ani grzeje.
    Choć ten pomysł może być kolejnym wyzwaniem dla programistów BB
    Pozdrawiam

  4. #4
    konkur4
    Rozumiem historię dropów, do poównań statystycznych, które są modne na stronach fanowskich, ale historię przygód? Potrafisz podać choć jeden konkretny powód do swojego pomysłu?

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Rozumiem historię dropów, do poównań statystycznych, które są modne na stronach fanowskich, ale historię przygód? Potrafisz podać choć jeden konkretny powód do swojego pomysłu?
    Czasami zdarza się, że przy dużej liczbie wymian ludzie zaczynają się gubić (zwłaszcza) kiedy wymieniają się na zeszyt. Dopóki sytuacja ma miejsce między bliskimi znajomymi (jak ja i moja koleżanka dziś) to nie ma większych problemów. Ale zdarza się że ktoś od kogoś weźmie coś na zeszyt na wadze a potem (niekoniecznie ze złej woli) zapomni oddać albo odda komu innemu, pomiesza mu się coś i awantura gotowa. Dzięki takiej funkcji w prosty sposób i bez konieczności korzystania z zewnętrznych narzędzi moglibyśmy wiedzieć komu coś oddaliśmy albo kto nam coś oddał. Nie dla statystyki - tę mam na co dzień w pracy.

  6. #6
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    polecam prosta metode- notatnik, i uczciwosc innych graczy
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    polecam prosta metode- notatnik, i uczciwosc innych graczy
    Notatnik i jego alternatywy stosują chyba wszyscy.
    Nawet ta prosta metoda i uczciwość czasem zawodzi. Ktoś się do mnie zgłasza, żeby mi oddać loota, na co ja mu odpowiadam, że już mi oddał, bo tak mam zapisane, a ten się upiera że na pewno mi nie oddał bo nie ma zapisane. Mam przyjąć skoro jestem pewny że mi oddał? A może jednak nie oddał, jeśli tak twierdzi? I zaczynamy się obaj zastanawiać kto coś źle zapisał. A jeśli ktoś się do mnie zgłasza po loot a ja mam zapisane, że oddałem? I przekonuje mnie, że gdybym oddał, to by miał zapisane - to czyje słowo jest tu uczciwsze?

  8. #8
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rozumiem ideę, dla ludzi handlujących dropami może być to przydatne.
    Zapomniałeś o jednym: BB nigdy oficjalnie nie wspierali handlu dropami. Przygody wieloosobowe powinny być robione wspólnie, a że gracze wymyślili obejście tego, to wprowadzili kooperacyjne,które z wyjątkiem eventów tylko robią śmietnik w gwieździe i nikt tego nie tyka.
    Zakładając, że podejście BB do tej sprawy uległo zmianie mimo tego co napisałam wyżej, klikam "obojętnie", bo nie handluję dropami... Wymieniać też ich nie wymieniam, wszystkie oddaję w gildii, jeśli nie ma chętnych to znajomemu.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 07.06.2016 o 00:48

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Rozumiem ideę, dla ludzi handlujących dropami może być to przydatne.
    Zapomniałeś o jednym: BB nigdy oficjalnie nie wspierali handlu dropami. Przygody wieloosobowe powinny być robione wspólnie, a że gracze wymyślili obejście tego, to wprowadzili kooperacyjne,które z wyjątkiem eventów tylko robią śmietnik w gwieździe i nikt tego nie tyka.
    Zakładając, że podejście BB do tej sprawy uległo zmianie mimo tego co napisałam wyżej, klikam "obojętnie", bo nie handluję dropami... Wymieniać też ich nie wymieniam, wszystkie oddaję w gildii, jeśli nie ma chętnych to znajomemu.
    akurat w handlu dropami jest latwiej, nie trzeba pamietac co komu- tu chodzi o wymiany, wg mnie pomysl bylby dobry jesliby chodzilo tylko o statystyki i np. jakies rankingi, ale jako metoda na kontrole uczciwosci? absolutnie jestem przeciw
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.