Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem limitów eventowych na całe konto a nie tylko na event ??

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 22.58%
  • Nie

    45 72.58%
  • Obojętnie

    3 4.84%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Limity przedmiotów na eventach.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat

    Limity przedmiotów na eventach.

    Witam. Mam pomysł który zapewne się spodoba niektórym. Mianowicie chodzi o zebranie do kupy limity roznych eventowych zakupow. Np gienkow odkrywcow czy plywajacych domkow. Co event były rozne opcje. W fazie gry do 50lvl w zupelnosci mi wystarczal 1 msw. Nie kupowalem znowu bo po co. A teraz jak wprowadziliscie 75 i alibabe to tych msw ginie na potege i teraz to strach myslec ile czasu zajmuje robienie przygody jak sie czeka na odnowe msw z 5 razy. Jakby sie mialo jeszcze czas co 2h atakowac po odnowie.
    Ogólnie to pomysł jest taki, żeby zebrać limit tych wszystkich rzeczy i w razie danego eventu była możliwość wykupienia do limitu dany przedmiot(glownie mi chodzi o msw ludzie maja po 5-6 bodajze).Limit byłby na posiadanie danego eventowego przedmiotu na konto. Czyli np na koncie 6msw i jak ma sie np 3 to na event mozna ich kupic 3. Jak sie ma 2 to mozna ich kupic 4. To samo tyczy się wszystkich innych eventowych przedmiotów. Bo obecnie jak ktos zaczyna gre to w tyle zostanie i nie wiadomo ile lat mu zajmie aby chociaz podgonic troszke. A tak mozna sie przygotowac na event pozbierac troszke surowce eventowe i dorownac tym co juz graja od lat. Bo nawet jak za klejki kupie to 2 msw to tez porazka jest. Chodzi o danie szansy mlodszym graczom i tym co ich eventy omijaly szerokim lukiem. Napewno znajdzie sie duzo takich osob ktore myslaly podobnie i teraz zaluja po wprowadzeniu aktualizacji. Bo w sumie chodzi o to zeby przyjemnie sie gralo i zeby miec tez normalne zycie a nie pilnowac co 2h bo sie zaraz odrodzi. Prosze o udzial w dyskusji i opinie na ten temat. Oraz oddanie głosu w ankiecie. Pozdrawiam Rastlin.

  2. #2
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A czym jeśli nie wyprzedażą był event Nocy Świętojańskiej 2015?
    Po to są eventy, żeby była okazja zdobyć unikalne rzeczy. Wtedy też był płacz na forum. Pisałam tam, napiszę i tutaj: kto nie grał, ten nie ma. Przegapiłam około połowy eventów w grze z racji częstych urlopów, mam tylko 2 MSW, nie mam domku z piernika, ulepszonych rzeźników, generała Drakula i wielu innych bajerów. Jakoś nie płaczę z tego powodu i Was również proszę o zaprzestanie lamentów. Ten kto ma komplet itemów, może potraktować to jako gratyfikację dla " starych graczy" za ich aktywność w grze. I tyle. Kto przegapił event, ten nie kupi. Trzeba się z tym pogodzić...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Tu nie chodzi o przegapienie eventu. Bo ich nie przegapiłem. Tylko podjąłem inne decyzje przez wzgląd na zapotrzebowanie w grze które z nowym limitem 75lvl nabrało innych barw. I także jestem "starym graczem" i byłem aktywny. A na evencie Nocy Świętojańskiej 2015 nie było tak jak to opisałem powyżej. I drugi raz to napiszę, chodzi o to żeby przyjemnie się grało a nie wchodziło się na grę z myślą znowu ta męczarnia.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ktoś zmusza Cię do gry? A jak chcesz, żeby się grało bez zmęczenia, kup sobie pierdylion kleju i kupuj za nie surowce...

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    A czym jeśli nie wyprzedażą był event Nocy Świętojańskiej 2015?
    Po to są eventy, żeby była okazja zdobyć unikalne rzeczy. Wtedy też był płacz na forum.

    Cytat Zamieszczone przez Rastlin Zobacz posta
    Tu nie chodzi o przegapienie eventu. Bo ich nie przegapiłem. Tylko podjąłem inne decyzje przez wzgląd na zapotrzebowanie w grze które z nowym limitem 75lvl nabrało innych barw.
    To co sam napisałeś powinno być wystarczającą odpowiedzią - podjąłeś decyzję taką a nie inną

  6. #6
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie od dziś wiadomo, że w czasie eventu pierwsze co się bierze to rzeczy limitowane właśnie, których nie kupi poza eventami z handlu.
    Przegapiłeś, wybrałeś co innego? twoja wola panie. Była okazja, drugiej nie będzie
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Nawet jeśli bym kupił kleje to nie ma takiego limitu nawet w sklepie...

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zaczyna się ponownie płacz, że nie grałem podczas eventu, nie kupiłem, albo zacząłem późno grać.
    ci co grali mieli szanse, a jak nie kupili to był event z wyprzedażą.
    jestem na nie.

    ps
    w najbliższym evencie nie będzie mnie prawie cały czas i ciężko będzie mi zakupić interesujące mnie rzeczy, ale z tego powodu nie będę wylewać łez na forum
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 03.06.2016 o 14:05
    "Everybody lies"

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2016
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem bardziej za, jak przeciw.. A to dlaczego:

    1. Limit przedmiotów byłby do wykupienia podczas eventu za przedmioty eventowe, zatem podczas jednego eventu mogę kupić przykładowo 2xMSW bo na tyle uzbieram, zamiast 1xMSW i 1xMO, gracz kupi coś kosztem czegoś, trudno.
    2. Niby to prawda - Chcesz drugiego MSW - Kup za klej, czekaj na event. Ja mam 5, a chciałbym 6.. Itd. Mi się udało tak zacząć grę że uzbierałem na MSW i teraz mogę robić przygody z mniejszymi stratami, a gracz który zaczął grę tydzień po evencie to co ja osiągnąłem w 100 dni gry będzie osiągał w 150-200, tak przy letnim evencie będzie mógł zdobyć za futbolówki bo patentów będzie miał 50-100 wolnych jeszcze.
    3. Rzekomo będzie to krzywdzące dla tych co grali wtedy, kupowali premium by zdobyć wszystko limitowane, ale nie bądźmy tacy aspołeczni, zmiana jest dobra i będzie można podchodzić z większym luzem do eventów, a nie tak jak ja musiałem podejść - Ze stresem czy się uda, bo taka prawda że taki MSW niweluje straty o 50%.

    Więc na tak..
    Pozdrawiam Estik.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.