Zobacz wyniki ankiety: Uważam że oznaczanie do premiowania to:

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • dobry pomysł

    21 67.74%
  • jednak zły pomysł

    7 22.58%
  • Nie mam zdania

    3 9.68%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pomoc dla znajomych - Oznaczanie budynków do premiowania

  1. #1
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Pomoc dla znajomych - Oznaczanie budynków do premiowania

    Tak mnie dziś coś nawiedziło, że wpadłem na pomysła by w menu każdego budynku produkcyjnego była opcja "Oznacz do premiowania". Jej załączenie powodowało by pojawienie nad danym budynkiem jakiejś ikonki dającej znać naszemu znajomemu gdzie ma rzucać premkę. Przydatny mógłby być również jakiś licznik pokazujący ile budynków zostało oznaczonych. Obecnie to są różne myki, rzucanie na wszystko, albo na uśpione, ja najczęściej piszę na szepcie co premiować, a i tak się zdarza że znajomy coś ominie. Jakby miał stosownie oznaczone budynki to cała zabawa nie trwała by zbyt długo.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    gorsi sa tacy - a u mnie w gildii to nagminne i pisanie pw i na szepcie nic nie daje, bo nie reaguja w ogole - co wala na to co ma nie byc bufowane, np u mnie lesnicy igla i liscia - z definicji bo obsialiby mi cala wyspe a chce miec "gołą" - wiec jakis szlaban tez by sie przydal ... jestem za.
    wyspa w permanentnej przebudowie

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    temat już nie raz wałkowany, wg mnie nie ma takiej potrzeby.
    "Everybody lies"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Też myślałem nad tym problemem.
    Wymyśliłem, że lepsze byłoby zablokowanie w podsumowaniu gospodarki możliwości rzucania określonych premii na określone budynki.
    Pisałem o tym w tym wątku:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...242#post196242

    Mając zrobione takie ustawienia, można by bez większych szkód wymieniać z osobami rzucającymi jak popadnie, bo przykładowo premie x2 mogły by rzucać tylko tam gdzie jest to zaznaczone w podsumowaniu gospodarki.
    Po wybraniu premii podświetlały by się tylko te budynki, na które premię tą możemy rzucić, tak jak teraz.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam wrażenie, że to bardziej utrudni niż pomoże. Jakbym miał za każdym razem klikać po kilkadziesiąt budynków i oznaczać do premiowania to chyba sam sobie rzuciłbym te premki...

    Z reguły premiuje się te same budynki, więc co za problem zrobić sobie raz a porządnie listę swoich budynków i zapisać do notatnika?

    No i współczuję gildiowiczom co to im ograniczeni znajomi rzucają na uśpione budynki lub na leśników... Ja nie mam tego problemu.

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy temat nie uzyskał wystarczającej ilości głosów, aby móc go przekazać dalej. W związku z powyższym zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.