Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: Zmiany w grze - 09.06.2016 - opinie

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pomoglo to jak nie wiem. ludzie o tych godzinach jak 14 to pracuja albo sa blisko konca pracy. ktos mi logicznie wytlumaczy z BB jak to bilansuje gre? albo zaczne rano i koncze po 14-15 , zanim sie wroci przez miasto to juz nawet 16 bedzie i zostaje mi kilka godzin na zrobienie zg bo rano do pracy. Wiec maks czlowiek i tak posiedzi do 24 rano nie wejdzie. albo zacznie o 14 prace popracuje do 22 wroci po 23 do domu i siedz cala noc zeby zg rozliczyc i zamiast spokojnie syzkowac sie do prac to na setkach siedzieć bedziemy bo zg o 14 zejdzie. Zmiana absurdalna nic nie wnosząca zadnej poprawki dla pracujacych graczy wrecz przeciwnie jeszcze gorsza. zamiast przesunąć zg wstecz o 2-3h zeby nowe zg wyskakiwało o północy lub 23 to robicie w środku dnia? macie nadzieje ze zaczniemy po nocy grac zeby zg robic? puknijcie sie tam może w glowe


    a to zbilansowanie to jakis moze konkret podacie? jak zg sie zmenia oc konkretnie? mnijesze ilsoc do produkcji przygody inne? Piszcie konrety bo wasze zmiany zawsze sa na gorsze! a moze napisanie zbilansowani to tylko wymówka żebyśmy dali spokój a godzinę zmieniacie tylko i nic wiecej z tego nie wyjdzie
    Ostatnio edytowane przez MWhiteman ; 02.06.2016 o 01:30

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Z tą godziną 14 to BB pokręciło i to na dobre Startować zg w godzinach szczytu na TSO to paranoja. To już nie są zadania na 24h a na 6-8h. Albo rano do 14 albo po 14 do wieczora, bo nocy nie uwzględniam bowiem służy do spania a nie do robienia zg!

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mirmil Zobacz posta
    nocy nie uwzględniam bowiem służy do spania a nie do robienia zg!
    - a godzina 2:00 to jaka pora dnia-nocy?
    Zmiana jeśli nie bardzo dobra, to na lepsze. Najwięcej cennego czasu na zaliczenie ZG traciliśmy w bezproduktywnym okresie oczekiwania od pojawienia się zadania - do odebrania przez gracza. Znacznej większości będzie chyba łatwiej zrobić to po 14:00 gdy jesteśmy aktywni, niż o 2:00 w nocy gdy śpimy snem sprawiedliwych.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Betoniusz jak będziesz tracił wojsko na blokach z powodu lagów, bo serwery będą obciążone to szybko zmienisz zdanie Można było z 2 w nocy przesunąć o 4 godziny do przodu czyli na 6 rano, a nie o 12 godzin. Wtedy i ci co grają za dnia byliby zadowoleni i ci co grają w nocy

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Pisałem w innym temacie, że w mojej opinii optymalna godzina to 6-7 rano.
    Wybrali inną, wypada się cieszyć (umiarkowanie) bo poza weekendem każda jest lepsza od 2:00 w nocy.
    Co więcej - nie upierałbym się, że 7:00 godzina jest ,,lepsza''. Dla kogoś kto wstaje rano i ustawia czasochłonna produkcję, a po 24h zatwierdza zadanie taaak, ale ile byłoby głosów że trzeba to przesunąć o godzinę do przodu lub do tyłu, bo ktoś to-tamto i owo?
    A więc będzie dobrze o 14:00 boo... musi skoro zmiana została zapowiedziana, daliśmy radę z zadaniami startującymi w nocy-tym bardziej poradzimy sobie teraz
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 02.06.2016 o 12:58

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nadal będziesz mógł rano zajrzeć, tyle że klikniesz zakończenie zadania, a nie załączenie produkcji.
    No nie do końca mogę się z tym zgodzić.
    Jednym będą pasować ranne godziny, drugim południowe, a kolejnym wieczorne.
    Wszystkim nie da się dogodzić.
    Z mojego punktu widzenia problemem czasami są ZG polegające na wyprodukowaniu pewnej ilości danej rzeczy.
    Rano loguję się przed pracą (około 6-tej rano), a zakańczam po przyjściu lub wieczorem (koło 21, 22-giej) - to daje mi około 16 godzin na uzbieranie potrzebnej ilości.
    Jeżeli nastąpi zmiana na 14-tą, to zbieranie zacznę dopiero około 20, 21-szej, a skończę logując się rano (jak piszesz) - da mi to około 10 godzin na uzbieranie.
    Jest to zmniejszenie czasu aż o 6 godzin. Oznacza to, że będę musiał zwiększyć produkcje w tych zadaniach o 60%.
    Widzisz sam, że niektórym osobom faktycznie zmiana może się nie podobać.

    Jestem ciekaw ilu osobom faktycznie to przeszkadzało oraz jaki odsetek oni stanowią w stosunku do pozostałych osób.

    Pozdrawiam
    n1edw1ed
    Ostatnio edytowane przez n1edw1ed ; 05.06.2016 o 08:43

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja z innej bajki, co oznacza "Planowana jest przed-wydarzeniowa konwersja" jakie dobra zamienią przed uruchomieniem letniego wydarzenia 2016 ?

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Może mieli na myśli konserwację?

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    14.00 ?? *****izm BB nie zna granic...

  10. #30
    Osadnik Awatar AndyMcQuinn
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Kompletny bezsens, zmieniać godzinę nowego zadania gildii na środek dnia... Dzięki temu mamy około połowę mniej godzin na zrobienie zadania, bo w nocy to raczej się śpi, a rano do południa to zdecydowana większość ludzi albo pracuje, albo do szkoły idzie...
    Jak widać, BB nadal jest kompletnie oderwane od rzeczywistości ) No, chyba, że to zamierzone działanie, żeby mniej graczy dało radę zrobić zadanie i żeby mniej monet gildii było w grze...

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.