Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: Zmiany w grze - 09.06.2016 - opinie

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez laress123 Zobacz posta
    wymyslili te zadania..... rano przed praca kazdy mogl zajrzec na chwile, a tak o 14... ludzie wracaja pozno do domu... nie ma to jak zmieniac na gorsze;/
    Nadal będziesz mógł rano zajrzeć, tyle że klikniesz zakończenie zadania, a nie załączenie produkcji.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ale to juz zmusza do wejscia, a czasami moze cos wypaasc... ludzie wracaja pozno z pracy i bede musiali rano specjalnie wejsc aby zakonczyc zadanie..... nie wiem kto w tym BB pracuje, chyba bezrobotni

  3. #13
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez laress123 Zobacz posta
    ale to juz zmusza do wejscia, a czasami moze cos wypaasc... ludzie wracaja pozno z pracy i bede musiali rano specjalnie wejsc aby zakonczyc zadanie..... nie wiem kto w tym BB pracuje, chyba bezrobotni
    Zawsze coś może wyskoczyć, więc dla mnie Twoje argumenty to takie narzekanie żeby narzekać. Dla tych co w pracy nie mogą grać, to zmiana praktycznie bez znaczenia, dla tych co mogą się cały dzień logować to zmiana na plus, tak więc ilość zadowolonych wzrośnie, czyli jest to krok w dobrą stronę i daje nadzieję na przyszłość, bo widać zmiana godziny restartu to nie jest coś strasznie skomplikowanego i nie do zrobienia, może kolejny raz zmienią i będzie to lepsza pora, ja cały czas optuję za godzinami wieczornymi.

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma godziny która dogodziła by wszystkim.
    Sprowadza się to do tego - jeżeli logujesz się 1 raz dziennie mniej więcej o tej samej porze i nie siedzisz cały dzień - pasuje Ci ta godzina, kiedy jesteś zalogowany/a.
    Jeżeli logujesz się 2 razy dziennie, godzina przestaje mieć takie znaczenie, w pierwszym logowaniu zapuszczasz, w drugim zaliczasz, teraz będzie odwrotnie
    A dzieciom neostrady to już całkiem obojętnie

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzieci Ne0 to nie większość grająca w TSO. Też mi te resety przeszkadzają.
    Skoro RedJul sprowadza wszystkich graczy do jednego "wora" że tak się wyrażę to może lepiej w tym temacie już nic nie napiszę

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pasqdek Zobacz posta
    Dzieci Ne0 to nie większość grająca w TSO. Też mi te resety przeszkadzają.
    Skoro RedJul sprowadza wszystkich graczy do jednego "wora" że tak się wyrażę to może lepiej w tym temacie już nic nie napiszę
    Nad ostatnią linijką którą zauważyłeś jest jeszcze 5 innych których chyba nie przeczytałeś.
    Trudno wsadzić do jednego wora gracza który loguje się raz dziennie na 1 - 2 godziny i gracza który siedzi prawie non-stop.

  7. #17
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zmiana na 14. bez sensu, a dlaczego nie 7. rano ??
    nowy dzień i nowe zadanie - przynajmniej ciut logiki by w tym był

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nadal będziesz mógł rano zajrzeć, tyle że klikniesz zakończenie zadania, a nie załączenie produkcji.
    no niewiem, bo w/g mnie zadanie pojawiało się dopiero po zalogowaniu, przykładowo zrobienie iluś tam desek egzo startowało po moim zalogowaniu a nie miałem go tylko do zakonczenia mimo że tartak pracuje non stop... ale moge sie mylić
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  9. #19
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ktoś grający tylko popołudniami, może gildijne (produkcyjne) zrobić, ale do 14 może nie zaakceptować wykonania
    dlatego wg mnie godzina jest zła
    "Everybody lies"

  10. #20
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cardellino Zobacz posta
    no niewiem, bo w/g mnie zadanie pojawiało się dopiero po zalogowaniu, przykładowo zrobienie iluś tam desek egzo startowało po moim zalogowaniu a nie miałem go tylko do zakonczenia mimo że tartak pracuje non stop... ale moge sie mylić
    Zlicza do wykonania dopiero po zalogowaniu lub wcześniej gdy ktoś odwiedzi Twoja wyspę, ale zadanie pojawia się jakoś 2 w nocy i tak się kończy.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.