Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym aby była możliwość wytworzenia torby tęczowego śniegu ?

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za.

    27 45.76%
  • Nie, jestem przeciw.

    25 42.37%
  • Jest mi to obojętne.

    7 11.86%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Możliwość wytworzenia torby tęczowego śniegu

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    wymyslasz jakis zbedny "budynek" nie wiem po co...., smp to bardzo dobry pomysl na produkcje toreb, bo jak mam nadzieje wiesz... ze produkuje sie w mim tez inne premki np. steki
    Widzę że lubisz prostotę QAchazu, wymyśliłem to żeby było coś nowego i urozmaiconego. "Za chwilę" będziesz miał boisko piłkarskie które też produkuje premie, podobnie mogli dodać te premie do smp.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem przeciw produkcji toreb bo i tak jest ich pełno, ale produkcja expa i gwiezdnych, np. za fasole by się przydała bo na nie jest znacznie większy popyt. Kiedyś zamiast fasoli był exp lub GM, teraz też powinny być ekwiwalentne. Oczywiście najlepiej przeliczniki te same. Za 80k expa dostawało się 200 fasol więc teraz za 200 fasol powinno dać się wyprodukować księgę dającą osadzie 80k doświadczenia w boju
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    wymyslasz jakis zbedny "budynek" nie wiem po co...., smp to bardzo dobry pomysl na produkcje toreb, bo jak mam nadzieje wiesz... ze produkuje sie w mim tez inne premki np. steki
    Kwestia gustu, mnie się z tego pomysłu najbardziej budynek podoba.

    Czy produkcja toreb jest potrzebna, nie wiem, jest ich sporo od odkrywców, pakiet medyczny też jest ciekawą opcją. Taki uroczy budynek który by "zjadał" nadmiarowe surowce, byłby super sprawą.
    A może naukowcy z tej roślinki potrafiliby wytwarzać odpowiednik bawełny strzelniczej? Bo proch to obecnie wąskie gardło produkcji.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Kwestia gustu, mnie się z tego pomysłu najbardziej budynek podoba.

    Czy produkcja toreb jest potrzebna, nie wiem, jest ich sporo od odkrywców, pakiet medyczny też jest ciekawą opcją. Taki uroczy budynek który by "zjadał" nadmiarowe surowce, byłby super sprawą.
    A może naukowcy z tej roślinki potrafiliby wytwarzać odpowiednik bawełny strzelniczej? Bo proch to obecnie wąskie gardło produkcji.
    No to proponuje budynek szpital albo przychodnia lekarska a dla tych co nie ufaja naszej sluzbie zdrowia to szalas szamana... ^^

  6. #16
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    No to proponuje budynek szpital albo przychodnia lekarska a dla tych co nie ufaja naszej sluzbie zdrowia to szalas szamana... ^^
    a ma to w ogole jakikolwiek sens ? generalowie ktorzy wracaja na wyspe sa z definicji zdrowi, wiec po co budynki do ich leczenia ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Lubię jak jest łatwo, ale to już by była lekka przesada, dlatego głosowałam na nie

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    a ma to w ogole jakikolwiek sens ? generalowie ktorzy wracaja na wyspe sa z definicji zdrowi, wiec po co budynki do ich leczenia ?
    No w tym budynku nazwijmy go szalas szamana... bedzie mozna ugotowac ( wyprodukowac ) pakiet medyczny, jedna sztuke na dobe.

    Ostatnio edytowane przez Achazu ; 17.05.2016 o 10:57

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Lubię jak jest łatwo, ale to już by była lekka przesada, dlatego głosowałam na nie
    Jeżeli jest aż tak łatwo w grze, to może w ogóle zrezygnujmy z buffów ?

  10. #20
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    No to proponuje budynek szpital albo przychodnia lekarska a dla tych co nie ufaja naszej sluzbie zdrowia to szalas szamana... ^^
    Ziołolecznictwo było kiedyś bardzo powszechne, więc tworzenie mikstury leczniczej z dziwacznej rośliny, jest jak najbardziej normalne.

    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    No w tym budynku nazwijmy go szalas szamana... bedzie mozna ugotowac ( wyprodukowac ) pakiet medyczny, jedna sztuke na dobe.
    Jeden pakiet na dobę się nie zgodzą, kto za klejnoty kupi.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.